Založ si blog

Neskúsený Matovič zadlžil Slovensko ako nikto pred ním. Hra v jeho €-kasíne graduje.

Neskúsený Matovič zadlžil Slovensko ako nikto pred ním. Hra v €-kasíne graduje…

Slovensko: Národný program reforiem 2020 ktoré pripravilo Matovičovo divadlo, ráta s ďalším balíkom opatrení. Rušenie spojov – zdraženie cestovného, Do dôchodku neskôr, Nové spotrebné dane, Daň z nehnuteľnosti podľa ceny.

Hra v €-kasíne graduje. Pre niekoho je to hra, pre niekoho boj o život. Po schválení vysokej pôžičky sa Slovensko udrží v KLUBE VÝNIMOČNÝCH!!! Elity potrebujú svoje prostitútky a pudlov.

Všetci volajme „hosana“ a radujme sa. Bude ako nebolo. Doslovne. Ani muk o oligarchoch, o Ficom ukradnutých miliardách… nič…ticho. Prečo Matovič nepoužije tie ukradnuté miliardy v čase dnešnej Korony ? Táraninky..táraninky..táraninky… kecy a drísty. Nič viac.

Prečo Matovič zadlžil Slovensko, ako nikto pred ním ? a ešte sa tým aj schválil. Pre KORONU to určite nebolo, ako sa mnohí domnievajú.

Celková hodnota dlhu je však omnoho vyššia, vzhľadom k zadlženosti jednotlivých občanov na hypotékach a iných úžerníckych „produktoch“ súkromných spoločností. A keď sa tak pozerám okolo chytá ma des. Slovenská ekonomika  nie je slovenská. Poľnohospodárstvo je na kolenách, všetko je na kolenách, Slovensko je v rukách eurohujerov a analfabetov…

Neviem ako vám, ale mne po tomto jednoduchom prepočte prebehli zimomriavky celým telom. Príliš ľahko sme prijali túto hru. A budeme za to pykať. Tvrdo pykať. Dopustili sme, že už aj naše deti budú rodiť otrokov, lebo za chyby rodičov platia deti. Sme len otroci, sme len burlaci, sme proste Gojim.

Bože, nech nám naše deti odpustia…

Debil aj z čivavy urobí hnusného nepríjemného psa

20.05.2020

Debil aj z čivavy urobí hnusného nepríjemného psa Požiadajte základné školy vo vašom okolí, aby vám dali možnosť prednášať deťom o psoch a nástrahách kynofóbie. Požiadajte o grant Nadáciu otvorenej spoločnosti a rôzne grantové agentúry EÚ a z ďalekého okolia. Oslovte samotnú EÚ aj OSN a požiadajte ich o zavedenie povinných kvót pre niektoré psie plemená. Do [...]

Súdruženko Matovič – Boh hovorí: „Až sem – a ďalej nie!

13.05.2020

Boh hovorí: „Až sem – a ďalej nie! Dnes všade počujete slovo sloboda. Mnohí si ju ale vykladajú ako slobodu od mravných zákonov a Božích prikázaní. Obzvlášť tí, ktorí sa venujú politike a podnikaniu, často popierajú platnosť mravného zákona, akoby sa ich náuka o cnostiach a hriechoch netýkala. Podľa ich vlastných zákonov, ktoré opovážlivo a drzo povýšili nad [...]

Súdruženko Matovič z povaly a „pezinská gazdiná“ Čaputová.

13.05.2020

Súdruženko Matovič z povaly a „pezinská gazdiná“ Čaputová. Globalistická mantra „všetky vajíčka do jedného košíka“ sa vždy snažila presadiť názor, že národy sú zlé, ale globálna komunita je dobrá. Globalisti sa nás snažia presvedčiť, že štátne hranice vytvárajú rozdiely a že oslabenie kontroly hraníc je dobrá vec, pretože „spája ľudí do [...]

spravodlivosť, súd, obžaloba

Za útok s granátom na chatku v Senci odsúdili objednávateľa na päť rokov

26.05.2020 13:40

Najvyšší súd tak zamietol na svojom zasadnutí odvolanie prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry voči minuloročnému verdiktu Špecializovaného trestného súdu v Pezinku.

Pál Csáky

Csáky potvrdil, že zavraždený exprimátor Hurbanova sa bál o život

26.05.2020 13:17

Csáky potvrdil, že Basternák sa bál o svoj život, naznačil mu, že sa "nesprával tak, ako niektorí očakávali", ale čo presne bolo v pozadí, o tom Csáky nemal detailné informácie.

väzba Dobytkár juraj kožuch

Obvineným v kauze Dobytkár rozšírili obvinenia

26.05.2020 13:08, aktualizované: 13:26

NAKA v rámci akcie „Dobytkár“ opakovane počas marca a apríla vykonávala zaisťovacie úkony na celom území Slovenska.

sociálna poisťovňa

Pobočky Sociálnej poisťovne sú zavreté, nahlásili tam bombu

26.05.2020 12:06

Situáciu aktuálne preverujú príslušné policajné orgány.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 801
Celková čítanosť: 4904808x
Priemerná čítanosť článkov: 6123x

Autor blogu

Kategórie