Založ si blog

Aký to rozdiel medzi mimovládkami a tretím sektorom na Slovensku a Nočnými vlkmi-motorkármi z Ruska !

Aký to rozdiel medzi mimovládkami a tretím sektorom na Slovensku a Nočnými vlkmi-motorkármi z Ruska !

Mimovládky a tretí sektor na slovensku : Nezabudni,   keď   sa   nabudúce   dozvieš, že niekto má problém a pomyslíš si, že nie je tvoj, zamysli sa! Keď je niekto z nás v nebezpečenstve, všetci sme.  Všetci  sme  na  ceste  nazývanej  „život“. Je nutné, aby sme dávali pozor  jeden  na  druhého,  opatrovali  jeden  druhého.  Mali  by  sme  sa  snažiť  povzbudiť  jeden  druhého.  Každý  z  nás  je  dôležitou  niťou  vo  vzácnej  tapisérii  života  toho  druhého.  A  naše  životy sú tkané spoločne. Z tejto „častušky“ eurohujerov ostali iba písmena na papieri.  Dnes sú títo potkani zalezení vo svojich dierach a požívajú „dotačné“ peniaze. Jednoducho darmožráči.

Motorkári z klubu Noční vlci presadli do áut, zaradili sa do radov dobrovoľníkov, ktorí pomáhajú ľuďom. Dopravujú im potraviny a lieky. Tisíce motorkárov, členov klubu Noční vlci v týchto dňoch si po celom Rusku presadli do áut a zapojili sa do dobrovoľníckeho hnutia, keď veľký počet volontérov pomáha ľuďom vo všetkých kútoch krajiny, donáša im potraviny, lieky a ďalšie potrebné veci. Pomáhajú, prirodzene, v prvom rade ľuďom v pokročilom veku a chorým, invalidom a rodinám s viacerými deťmi, sociálne slabším skupinám atď.

Kde sú dnes zalezené mimovládky, tretí sektor a Za slušné Slovensko ?

Poslanec Sulík v Austrálii nekúri. Ranč, okolo ktorého je záhadné ticho. Za takmer milión eur. Fico by už bol vyzlečený na Golgote

25.09.2022

Poslanec Sulík v Austrálii nekúri. Ranč, okolo ktorého je záhadné ticho. Za takmer milión eur. Keby toto kúpil Fico už je vyzlečený na Golgote. Je nad slnko jasné že poslanec Ríši Sulík nebude v Austrálii kúriť alá besný. Slniečko bude hriať jeho slnečný kolektor na jeho vypočítavej hlave. Naši podkupní novinári akosi nesondujú a nenaháňajú Rišina [...]

Poslankyňa Cigániková vyprovokovala bitku v bare. Maturantka ktorá sa bez hanby vtiera do slovenského zdravotníctva! Zlatí komunisti.

25.09.2022

Poslankyňa Cigániková vyprovokovala bitku v bare. Maturantka ktorá sa bez hanby vtiera do slovenského zdravotníctva! Zlatí komunisti. Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká ‚inteligencia‘ reprezentuje svojich voličov v parlamente. Myslela som, že keď si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, že sa ukľudní, hovorí [...]

Ako chce EK prinútiť ľudí a priemysel, aby v zime spotrebovali menej energie?

15.09.2022

Ako chce EK prinútiť ľudí a priemysel, aby v zime spotrebovali menej energie? V skutočnosti je dosť ťažké ovplyvniť obyvateľstvo, takže rozhodnutia o nich sa budú prijímať ako posledné. Dokonca aj pokusy Európy znížiť povolenú teplotu v jednotlivých súkromných bytoch budú mať len malý účinok. Je to preto, že v Európe je málo ústredného kúrenia. Po druhé, aj [...]

Donald Trump

Skončí Trump za mrežami alebo opäť v Bielom dome?

26.09.2022 14:00

Radikálny populista Donald Trump bojuje so zákonom.

lizz trussová

Trussová zrejme plánuje z ekonomických dôvodov upraviť britský vízový systém

26.09.2022 13:40

Britská premiérka by sa tak snažila vyriešiť problémy spojené s nedostatkom pracovnej sily v kľúčových odvetviach krajiny.

matovič NRSR

Mimoriadna schôdza k odvolávaniu Matoviča má byť v stredu

26.09.2022 13:22

Návrh na vyslovenie nedôvery ministrovi financií iniciovala SaS.

Jevgenij Prigožin / Vladimir Putin /

"Putinov kuchár" Prigožin priznal, že založil Vagnerovu skupinu

26.09.2022 10:45

Ruský oligarcha spresnil, že Vagnerovu skupinu založil v roku 2014 s cieľom vyslať bojovníkov do východoukrajinského regiónu Donbas.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,127
Celková čítanosť: 6899456x
Priemerná čítanosť článkov: 6122x

Autor blogu

Kategórie