Založ si blog

Ľudia chcú Pellegríniho, nechcú Matoviča !

Ľudia chcú Pellegríniho, Matoviča nechcú !

Ľudia na Slovensku sa spamätali, prebudili sa a dnes drvivá väčšina si želá radšej Pellegríniho ako honelníka Matoviča a jeho čuvačov.

Matovič ako premiér vlády SR nie je dobre čitateľný pre verejnosť. Jeho pochabé a nediplomatické riešenia sú na úrovni funkcionára uličnej organizácie.

Na mieste je oprávnená obava, že taký pojašený premiér nebude schopný poriešiť dnešnú náročnú situáciu, nakoľko mu chýbajú akékoľvek skúsenosti. Doposiaľ iba rozdával obložené chlebíčky pre Bonapartem a nemal žiadnu zodpovednosť. Iba mútiť a špiniť.  

Ako šašo neuspeje.

Herci, režiséri, producenti a ďalší umelci sa úplne zhnusili ľuďom

30.03.2020

Herci, režiséri, producenti a ďalší umelci sa úplne zhnusili ľuďom. Máloktorá rodina pôsobiaca v audiovízii má vytvorené také finančné rezervy a úspory, aby vedela bez problémov zvládnuť výpadok príjmu jedného rodiča, a už vôbec nie oboch. V našom „fachu“ totiž nie je nič výnimočné, ak sú rodičia alebo partneri zároveň aj pracovnými kolegami. [...]

Joker Matovič zakázal nosiť respirátory s filtrom, lebo taký respirátor používa Fico.

28.03.2020

Joker Matovič zakázal nosiť respirátory s filtrom, lebo taký respirátor používa Fico. Aj takáto absurdita sa môže kľudne zrodiť v hlavičke Jokera Matoviča. Jeho patologická nenávisť k Ficovi je obrovská a môže ho doviesť až k takej absurdite. Výstupy Ústredného krízového štábu, ktorý vraj rokoval dnes až do rána, sú mizerné až žiadne. V tejto situácii [...]

Matovič ide šetriť na dôchodcoch, ale stíhačky kúpiť musíme? ! Cynizmus !

27.03.2020

Vláda ide šetriť na dôchodcoch, ale stíhačky kúpiť musíme?! Cynizmus ! Pán Matovič, Slovensko nepotrebuje stíhačky, Slovensko chce žiť! poslanec Kollár. „Počúvať také nezmysly, že teraz ideme vypovedať nákup amerických stíhačiek, to rozhodne nie. Proste raz, keď je zmluva podpísaná, tak musí platiť,“ Ale zákon o 13. dôchodku pre slovenských dôchodcov bol [...]

volby 2012, billboard, gorila, 99 percent

Vyšetrovanie kauzy Gorila neskončilo, k znaleckému posudku sa polícia nevyjadruje

30.03.2020 16:49

Spis Gorila má zachytávať rozhovor medzi akcionárom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom a politikmi o províziách v štátnych obchodoch v rokoch 2005 a 2006.

ministerstvo financií, MF SR

Podnikateľom má pomôcť odklad platenia preddavkov

30.03.2020 16:43

Opatrením je aj umožnenie započítať si doteraz neuplatnené straty od roku 2014.

Viktor Orbán

Maďarský parlament pre koronavírus posilnil právomoci Orbána

30.03.2020 16:18

Opozičné strany kritizovali neúmerné posilnenie právomocí vlády a požadovali zakomponovať do neho časové obmedzenie, čo sa však nestalo.

Karlov most / Praha /

Pri tranzite cez územie ČR je potrebná nóta veľvyslanectva SR

30.03.2020 15:54

O tú by mal občan požiadať aspoň 48 hodín pred plánovanou cestou príslušné veľvyslanectvo.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 770
Celková čítanosť: 4590392x
Priemerná čítanosť článkov: 5962x

Autor blogu

Kategórie