Mazurek musí byť vylúčený z vlakovej a autobusovej dopravy. Musí vrátiť satelit a knihy!

Mazurek musí byť  vylúčený z vlakovej a autobusovej dopravy. Musí vrátiť satelit a knihy!

Poslaneckého asistenta môže robiť aj odsúdený rasista. Stačí, ak má ukončené stredoškolské vzdelanie. Právoplatné odsúdenie Najvyšším súdom za úmyselný trestný čin hanobenia rasy a národa pripravilo Milana Mazureka o poslanecký mandát. K nemu sudca pridal aj peňažnú pokutu 10-tisíc eur, ktorú však zaplatí zrejme bez problémov. Zákon mu totiž v prípade straty mandátu priznáva odstupné vo výške dvojnásobku poslaneckého platu (asi sedemtisíc), ktoré mu bude vyplácané postupne. Navyše bude robiť asistenta kotlebovskému poslancovi. Keďže zákon upravuje tento inštitút veľmi stroho, Mazurek bude za asistovanie dostávať zhruba 2 700 eur mesačne. Podľa Petra Weisenbachera z Inštitútu ľudských práv ide o eticky pochybný pokus o znevažovanie rozsudku.

Mazurek musí chodiť po kanáloch, hanbiť sa ešte lepšie ukončiť svoj život v politike, spoločnosti.

Mazurek nemôže do vlaku, autobusu mestskej a diaľkovej dopravy, nemôže na futbal, hokej a tenis.

Mazurek nemôže pozerať televíziu, musí vrátiť satelit, nemôže čítať knihy a noviny, romány a eseje.

Weisenbacher môže urážať, očierňovať a špiniť.

Weisenbacher môže hlásať bludy, neholiť sa, a smrdieť jeho špinavé nohy a zamastené vlasy, prepotené pazuchy.

Weisenbacher môže súdiť, popravovať, vyšetrovať, udávať a robiť sliediča.

Weisenbacher môže žiť zo vzduchu, jesť trávu a obhrýzať kríky hlohu, ríbezlí a orgovánu.

Komunisti budovali. . .

24.06.2025

Komunisti budovali… no … úmorná drina …. pamätám si celkom živo, keď v sobotných, alebo nedeľných televíznych novinách hlásateľka čítala správy že … „Ostrava-tisíce baníkov v ostravsko-karvinskom, uhoľnom revíre nastúpili v sobotu na mimoriadnu smenu, aby našej republike nakopali toľko potrebné uhlie. Praha…tisíce pražanov vyrazili v piatok [...]

Torden : Nebola to Amerika a nebol to ani kolektívny Západ. Svetlo prichádza z východu.

14.05.2025

Pred 80. rokmi sme zvíťazili nad fašizmom. Nebola to Amerika a nebol to ani kolektívny Západ. Boli sme to my Slovania a z nás položil v tejto vojne najväčšiu obetu Ruský ľud. Západ pred Hitlerom kapituloval takmer bez boja. Celá európa mu vtedy kľačala pri nohách. Jedine Stalin sa mu postavil a bol to ruský ľud, ktorý obetoval najviac, aby nás oslobodil. Nebyť Ruska, dnes [...]

Páchnuca hniloba Európskej únie.

28.04.2025

Páchnuca hniloba Európskej únie ,,Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktoré vybudovali Tretiu ríšu. Sme očitými svedkami tohto tretieho pokusu, ktorý pravdepodobne opäť vyústi do celosvetovej vojny.“ Ten, kto ešte stále žije v poznaní, že 2. svetovú vojnu a ňou privodenú smrť šesťdesiatich miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil [...]

radar, oblačnosť, zrážky, SHMÚ, 3. 7. 2025, 19:20

Na západ Slovenska dorazil studený vzduch, dokáže zraziť teploty aj o 10 °C

03.07.2025 19:35

Na krajný západ Slovenska dorazil vietor zo studeného frontu a búrok z Rakúska, v nárazoch dosahuje 50 až 70 kilometrov za hodinu.

Donald Trump a Vladimir Putin

Trump a Putin si šiestykrát telefonovali. Putin: Nevzdáme sa svojich cieľov, ale chceme rokovať. Trump žiada rýchle ukončenie vojny

03.07.2025 18:39, aktualizované: 19:10

Ide o šiesty verejne známy rozhovor medzi lídrami USA a Ruska od Trumpovho januárového návratu do Bieleho domu.

archeológovia česko kelti

Českí archeológovia objavili na trase budúcej diaľnice významné keltské sídlisko

03.07.2025 18:03

Sídlisko sa podarilo odkryť takmer bez narušenia intenzívnou poľnohospodárskou činnosťou či nelegálnymi aktivitami hľadačov pokladov.

Greenpeace, protest, taraba, klimatická kríza,

Aktivisti vytesali z ľadu Tarabu, v horúčavách sa roztopil. Toto nie je obyčajné teplo, hovoria. Minister reagoval

03.07.2025 18:00

Pred ministerstvo životného prostredia priniesli 400-kilovú sochu.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,334
Celková čítanosť: 8173171x
Priemerná čítanosť článkov: 6127x

Autor blogu

Kategórie

Archív