Založ si blog

Pod rúškom humanizmu sa tu pripravuje poprava zvyškov zdravého odporu.

Pod rúškom humanizmu sa tu pripravuje poprava zvyškov zdravého odporu.

Ako najlepšie rozbiť spoločnosť Slovanov? Treba ju zbaviť všetkých pilierov, na ktorých stojí. Rozklad rodiny, mravných zásad, presadzovanie nenávisti medzi jednotlivými vrstvami spoločnosti, odpor voči všetkému národnému, atď. Keďže s triednou nenávisťou príliš demokrati neuspeli a obzvlášť v dnešnej dobe ani úspech mať nebudú (keď pracujúci dosiahne určitú životnú úroveň, nezaujíma ho nejaký triedny boj, pri ktorom môže stratiť to, čo nadobudol), prichádza nová stratégia. Rozbíjanie spoločnosti a národného cítenia stavaním rôznych menšín proti väčšine. Štvanie LGBT proti väčšine je pomalá cesta – 4 % je stále málo. Preto treba priviesť do Európy iné menšiny – dostatočne nevzdelané a ochotné počúvať, na čo všetko majú právo. O povinnostiach samozrejme ani slova. Vietnamci, Číňania a ďalší aziati nie sú vhodní – sú dostatočne inteligentní na to, aby prekukli ich manipuláciu a naviac sú ochotní a schopní aktívne sa začleniť do spoločnosti. A tak „demokrati“ s nadšením prijali návrh ich súkmeňovcov z Bruselu na prerozdeľovanie imigrantov.

. .. bájka o prasati a ovci

15.09.2019

...bájka o prasati a ovci Prasaťu sa raz podarilo ujsť z chlieva. Pripojilo sa k čriede oviec na lúke. Jedna ovca sa s prasaťom spriatelila a dovolila mu ostať s nimi. Potom však prišiel gazda. viac »

Žid v tŕní : rozprávky bratov Grimmovcov

15.09.2019

Žid v tŕní Rozprávky bratov Grimmovcov Žil kedysi boháč, ktorý mal sluhu a ten mu oddane a poctivo slúžil. Každé ráno vstával ako prvý z postele a večer sa ukladal k spánku ako posledný. viac »

Demokratická sloboda je idea, nikdy nie však skutočnosť !

14.09.2019

Demokratická sloboda je idea, nikdy nie však skutočnosť ! Príde čas, keď si registrované manželstvá homoseksuálov a lesbičiek adoptujú posledné „voľné“ dieťa z detského domova. A viac »

tablet, výnosy, obchod, ekonomika, globalizácia, graf, hospodársky výsledok

Svet v roku 2040? Ovplyvní ho sedem hlavných trendov

15.09.2019 20:00

Za posledných 25 rokov mala globalizácia oveľa väčší vplyv na zníženie chudoby ako celá zahraničná pomoc bohatých krajín od 2. svetovej vojny.

bezpilotný, dron, global, hawk

Irak odmietol tvrdenia o tom, že drony zaútočili na Saudskú Arábiu z jeho územia

15.09.2019 19:04

K sobotňajším útokom dronmi na dve významné ropné zariadenia v Saudskej Arábii sa prihlásili jemenskí húsíovia.

Turecko Rusko S-400 dodávka protivzdušná obrana, lietadlo

Rusko dodalo Turecku druhú batériu systému protivzdušnej obrany S-400

15.09.2019 17:56

Vojenské vzťahy Turecka s Ruskom sú predmetom znepokojenia zo strany Severoatlantickej aliancie.

jurčovič, počasie

Po peknom týždni škaredý. Zo severu príde rozsiahla oblačnosť!

15.09.2019 17:13

Rozlúčte sa s mariánskym letom.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 654
Celková čítanosť: 3358902x
Priemerná čítanosť článkov: 5136x

Autor blogu

Kategórie