Založ si blog

Homosexualita je psychosexuálna deviácia

Homosexualita je psychosexuálna deviácia

Americká psychiatrická asociácia (APA) a pod jej vplyvom aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) prestali považovať homosexualitu, s ktorou sa jej nositeľ stotožnil, za poruchu. Je však nutné povedať, že zmena ich názoru nebola spôsobená medicínskymi dôvodmi, ale vplyvom prijatia mienky homosexuálnych aktivistov. Rôzne skupiny ľudí bojujúcich za legalizáciu homosexuálnych partnerstiev (najmä NGTF – National Gay Task Force) tlačili na APA, aby odstránila homosexualitu zo skupiny porúch. Dokonca sa stalo, že ich radikálni stúpenci vtrhli na zjazd APA a kričali na lekárov, že sú rasisti a fašisti. APA v r. 1973 podľahla a nahradila medicínske kritériá poruchy sociálnou konvenciou. WHO ju nasledovala a v r. 1992 vyňala homosexualitu z Medzinárodnej klasifikácie chorôb (ICD-10).

Zámerom  Pride pochodov je  indoktrinovať deti, aby prijali predstavu „rodiny“, ktorá má dvoch homosexuálnych „otcov“ alebo dve homosexuálne „matky“. Súčasne sa snažia pripraviť ľudí na to, aby prijali myšlienku umožniť mužským homosexuálom adoptovať deti a lesbičkám nechať sa umelo oplodniť.

Jedno z práv, o ktoré homosexuáli najviac žiadajú, je právo učiť o homosexualite na školách. Ich cieľom je slobodne získavať deti a mladých ľudí. V skutočnosti to už robia.

 

Ilustračne :

Ešte v roku 1978 publikoval Kinseyho inštitút (The Kinsey Institute) štúdiu vypracovanú Bellom a Weinbergom, ktorí skúmali veľmi početnú vzorku homosexuálnych mužov žijúcich v pobrežnej časti San Francisco. Zistili, že:

– 43% malo pohlavný styk s 500 a viac partnermi

– 28% malo pohlavný styk s 1000 a viac partnermi

– 79% odpovedali, že viac ako polovica ich sexuálnych partnerov boli cudzinci.

Mlieko ktoré vydrží po otvorení čerstvé aj mesiac. Paráda. Len po mesiaci neskysne ale zhnije.

06.12.2019

Mlieko ktoré vydrží po otvorení čerstvé aj mesiac. Paráda. Len po mesiaci neskysne ale zhnije. Bolo to dávno, ale pamätám si chuť čerstvo nadojeného mlieka, práve vymúteného masla, jogurtu viac »

Prečo biskupi verejne nevyhlasujú exkomunikácie nad poprednými katolíckymi politikmi ?

01.12.2019

Očista Cirkvi nie je len o tom, že sa budú nahlasovať prípady zneužívania maloletých, ale aj to, že laici začnú tým, ktorí prestali hlásať Pravdu, nastavovať zrkadlo a Pravdu vyžadovať. viac »

Čaputovej transparentnosť padla ako špinavé gate bezdomovca pod Prístavným mostom.

28.11.2019

Čaputovej transparentnosť padla ako špinavé gate bezdomovca pod Prístavným mostom. Hovorca prezidentskej kancelárie Martin Strižinec odpovedal, že menný zoznam z bezpečnostných dôvodov poskytnúť viac »

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda

Obvinení Fico aj Kiska. Kto z nich drží čierneho Petra?

07.12.2019 06:00

Najväčší politickí súperi čelia obvineniam polície. Kto z nich stratí z podpory voličov a kto získa?

OSN, summit, klimatický, trump

Slovenského diplomata zvolili za podpredsedu Rady OSN pre ľudské práva

06.12.2019 20:37

Za jej predsedníčku bola zvolená Rakúšanka Elizabeth Tichy-Fisslberger

47-Zukov-4x

Tvár moskovských protestov nekončí za mrežami

06.12.2019 19:09

Jegor Žukov, symbol vzdoru mladých Rusov, sa po pol roku strávenom vo vyšetrovacej cele a v domácom väzení môže cítiť znova slobodne.

09-mikulas-4x

Mikuláš rekordér je na roztrhanie

06.12.2019 18:32

Viac ako polstoročie rozdáva deťom radosť a je slovenským rekordérom. Dokonca má na to certifikát.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 699
Celková čítanosť: 3661128x
Priemerná čítanosť článkov: 5238x

Autor blogu

Kategórie