Založ si blog

Hrdo vyznávam, že som beloch.

Čo je to za pravdu, že musí svojich oponentov umlčovať? Vedecké dôkazy o základných rasových rozdieloch sú jasné a nezvratné. Môžeme len hádať, ako sa Galileo alebo Koperník cítili, keď pri svojom pozorovaní oblohy preukázateľne videli, že Slnko neobieha okolo Zeme. Dôkazy, že stredom solárneho systému je Slnko, boli tak jasné, že niektorí duchovní sa na to odmietli pozrieť. Jeden z duchovných, ktorý bol v spore s Galileom, kardinál Bellarmino, sa odmietol pozrieť cez ďalekohľad, pretože ako povedal, len diabol by mu mohol dovoliť vidieť veci, o ktorých Galileo tvrdil, že tam sú.

Fľaša s úzkym hrdlom, ktorá symbolizovala jeho obmedzenosť, sa stala známou ako Bellarminova fľaša. Bellarminova zaujatosť presne odpovedá viere rovnostárskych politikov, ktorí sa odmietajú pozrieť na horu dôkazov, ktoré stoja v protiklade k ich presvedčeniu. V Amerike roku 1964 a v Amerike dneška neexistuje viac ponižujúci a kompromitujúci prívlastok než „rasista“. Toto slovo sa nepoužíva k označeniu človeka, ktorý rozumie podstate rasy; bol to a stále je termín spojený s nenávisťou, útlakom a ľudskou beštialitou. Tak ako boli Galileove fakty o slnečnej sústave spojované s diablom, tak sú dnes fakty o rase spojované s imigrantmi. Pre mňa osobne nemalo porozumenie vrodeným rasovým rozdielom nikdy čo dočinenia s nenávisťou a v slovách vedcov, ktoré som čítal, som taktiež žiadnu nenávisť nevycítil. Jednoducho len hľadali pravdu. A to isté robil predčasne vyspelý 14-ročný chlapec, ktorý vo svojej izbe čítal dlho do noci.

Som hrdý beloch.

Toť vsjo.

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r. 1968, legitímny a oprávnený.

21.08.2019

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r.1968, legitímny a oprávnený. Je mimoriadne dôležité pripomínať si 21. august 1968. ako významný spoločný dejinný medzník Československa a teraz samotného viac »

Žijeme v sofistikovanej totalite, ktorá je ukrytá za systém zastupiteľskej demokracie

17.08.2019

Výklad volieb pre demokratického hlupáka. Predstav si hypotetickú situáciu: chceš založiť ľudovú stranu a dostať ju do vlády. Si skutočne odhodlaný pomôcť svoju národu. A začneš premýšľať viac »

R. Fico má pravdu !

16.08.2019

R.Fico má pravdu ! Neoverená SMS komunikácia Mariana Kočnera je, ako tvrdí, verejne zneužívaná a posadnutosť Smerom sa mení na „akýsi džihád“. Fico vo štvrtok taktiež vyzval predsedu viac »

Boeing

Boeing chce rekordne zvýšiť výrobu modelu 737, keď im úrady povolia lietať

22.08.2019 21:47

Spoločnosť Boeing plánuje, že vo februári 2020 navýši produkciu lietadiel 737 ak kontrolné orgány vo štvrtom štvrťroku povolia ich lety.

Alexej Navaľnyj

Moskovský súd odmietol predĺžiť väzbu Navaľnému, prepustia ho v piatok

22.08.2019 21:14

Navaľného v júli odsúdili na 30 dní väzenia.

miloš zeman

Prezident Zeman vymenuje Zaorálka za ministra kultúry v utorok popoludní

22.08.2019 20:22

Končí sa tak niekoľkomesačný boj o ministerstvo kultúry.

fans

Fanúšikovia tímu PAOK pochodovali Bratislavou, paralyzovali dopravu na Trnavskom mýte

22.08.2019 19:17, aktualizované: 20:28

Dopravný podnik Bratislava pomaly obnovuje jazdenie liniek.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 639
Celková čítanosť: 3305988x
Priemerná čítanosť článkov: 5174x

Autor blogu

Kategórie