Založ si blog

Prečo je Kotleba „fašista“ ?

 

Prečo je Kotleba onálepkovaný  bulvárom ako  fašista  ?

– zato, že nechce míňať bezuzdne peniaze z EÚ….?

– zato, že ušetril desiatky tisíc eúr na prevádzke úradu ?

– zato, že nedovolil perverzné divadlá ?

– zato, že sa vzoprel zaužívaným nekalým praktikám pri výberových konaniach ?

– zato, že urobil poriadok v úrade župy ?

– zato, že  klepol bruchopasníkom po ich válovoch ?

– zato, že mu je sympatický mons. J. Tiso  a prvý Slovanský štát ?

– zato, že je kresťanským politikom, ktorý sa nehanbí nosiť na klope svojho saka krížik ?

– zato, že je priamy , otvorený a pomenúva veci pravým menom, bez falošných postojov ?

No, ak mám povedať pravdu, nevidím a nezbadal som , že by bol Kotleba fašista. Fakty a čísla  hovoria, že Kotleba nie je žiadny „fašista“. Fakty a čísla ukazujú že Kotleba je obeťou Goebelsovej metódy, tisíc krát opakovaná lož sa stáva pravdou. Ale potom musí by Slovenský bulvár rýdzo fašistický !

Alebo  sa mýlim v mojom úsudku ja  ? Vyvráti my ho niekto ? Vopred ďakujem za ochotu.

 

PS: Za bývalého vedenia sa nakupovala tona soli za 106 eur. Pri objeme spotrebovaného materiálu behom jednej zimy okolo 20.000 ton soli Kotlebovci už v roku 2014 ušetrili  ľuďom BBSK 700.000 eur…

 

Dnes je spoločnosť na spotrebovávanie a hromadenie zdrojov, v ľudovej reči majetok, peniaze, pôžitky, proste žranie a sú-lož. . . tomu hovoria“šťastie“ a „láska“. Iné hodnoty nemá.

13.04.2021

Dnes je spoločnosť na spotrebovávanie a hromadenie zdrojov, v ľudovej rečí majetok, peniaze, pôžitky, proste žranie a sú-lož…tomu „šťastie“ a „láska“. Iné hodnoty nemá. Áno, tieto limity platia pre toto ľudstvo, s týmto biologickým potenciálom a s touto mentálnou silou, či skôr slabosťou, akú má. Na viac človek nemá. Najnovšími [...]

Chceme Sputnik V, vy vrahovia vlastných obyvateľov. Kde je ?

30.03.2021

Chceme Sputnik V, vy vrahovia vlastných obyvateľov. Ministerstvo na svojich pravidelných tlačových konferenciách tri týždne po sebe informovalo, že je aktuálne dodaných 200-tisíc vakcín Sputnik V, ďalších 200-tisíc malo prísť v marci. Počas poslednej tlačovej konferencie k aktuálnej epidemickej situácii rezort informoval o dodávkach ostatných vakcín, k ruskej vakcíne sa [...]

Hihi. . .  haha. . . hihi. . . scenár písaný na otvorenom oddelení psychiatrickej kliniky

29.03.2021

Hihi… haha… hihi… scenár písaný na otvorenom oddelení psychiatrickej kliniky Tak to tu ešte nebolo, scenár písaný na otvorenom oddelení psychiatrickej ambulancie. Pred odchodom do domácej liečby je potrebné dohodnúť váš spôsob dopravy z nemocnice. Odvoz sanitkou je nutné ohlásiť vopred. V deň prepustenia máte zabezpečené len raňajky a výmenu postov [...]

Pápež František

Pápež vyzval na zmiernenie napätia medzi Ruskom a Ukrajinou

18.04.2021 16:25

Pápež František v tejto súvislosti upriamil pozornosť aj na veľmi nepriaznivú humanitárnu situáciu obyvateľov Donbasu.

Jaroslav Naď

Štyridsiatnik Naď sa vyhol AstraZenece, nechal sa zaočkovat vakcínou pre seniorov

18.04.2021 15:23

Ak máte pod šestdesiat, zaočkujú vás vakcínou od spoločnosti AstraZeneca. Ak ste minister obrany Jaroslav Naď (40), dostanete Pfizera.

naď

Naď tvrdí, že v Maďarsku sa už testuje vakcína Sputnik

18.04.2021 15:16

Keďže zmluvu na jej dodávku dohadoval exminister zdravotníctva Krajčí a tím na rezorte zdravotníctva, Naďovi neprekáža, že Matovič zmluvu nečítal.

koronavírus, Tvrdošín, testovanie, test, Orava

Viskupič spolu s Blahom a Šutajom Eštokom volajú po ukončení AG testovania

18.04.2021 14:17

Krúpa v diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 reagoval, že povinnosť testovania pri vstupe do prevádzok je aj v okolitých krajinách.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 5853139x
Priemerná čítanosť článkov: 6016x

Autor blogu

Kategórie