Dúhový Pride: NOBODY IS BORN GAY

Neviem, kde sa tá myšlienka nabrala organizovať pochody Pride. Prišla ako neohlásený a nežiaduci hosť, jednoducho sa pretlačila do spoločnosti  a urobila si v nej svoje pohodlie. Pride pochod sa kamaráti s tým, čo je nenávistné, choré a odporné a zjavne to nepochádza od Boha.Všetko sa zrazu začína  točiť okolo pochybných práv  darčekovo previazaných mašľou ľahkovážnosti a ľahtikárstva.

Aby sme prešli kroky, ktoré majú napomáhať uzdravenie duše niekoho iného, dôležitou súčasťou tohto procesu je aj modlitba za uzdravenie vnútorných zranení a všetkých ich fyzických, emocionálnych, psychických turbulencii.

Nemôžeme, samozrejme, zo všetkého viniť zlého ducha. Nie. To by sme zabúdali na skutočnosť, ktorú Pavol volá telom (Gal 5, 16) a ktorá hľadí len na svoj prospech. Ale keď sa zapojí aj diabol, stavy Pride sú živnou pôdou pre rozsievačov otravy. No keď necháme Boha, aby nás chránil a sprevádzal, On dá vyrásť niečomu novému – a to sa volá vytrvalosť, odhodlanie na nápravu a vyzdravenie.

Netreba zabúdať, že každý, kto potrebuje uzdravenie, potrebuje iný čas a trpezlivé sprevádzanie na ceste k zdravej duši.

V tom všetkých držím palce !

 

http://www.hlavnespravy.sk/homosexualita-nie-je-vrodena-vedci-prisli-na-prevratnu-skutocnost-jestvuje-viac-byvalych-homosexualov-nez-aktualnych-homosexualov-a-bisexualov-dokopy/517787

http://politolog.blog.pravda.sk/2015/02/08/homosexualne-pary-nie-su-hrozba-ale-ich-poziadavky-ano/

 

ψ

RTVS a jej neschopná riaditeľka. Kto pobozká premiéra má padáka. Kto pobozká progresívca, má hneď mikrofón pri hube.

12.05.2026

RTVS, kedysi hrdá loď verejnoprávneho vysielania, dnes pripomína skôr potápajúci sa parník s kapitánkou, ktorá tvrdohlavo trvá na tom, že ľadovec neexistuje. Pod súčasným vedením sa slovo „reforma“ stalo zakázaným výrazom. Spravodajstvo? To predsa funguje presne tak, ako fungovalo za Dzurindu, Matoviča, Hegera. Proti slovensky. Prečo meniť niečo, čo je dokonale [...]

Riaditeľka RTVS má byť odvolaná. Už to čvirikajú i vrabce na parlamente. RTVS je stále falošný megafón.

11.05.2026

Kríza RTVS: Objektivita zomiera v priamom prenose. Verejnoprávna služba alebo podlý megafón? Verejnoprávne médiá majú slúžiť občanom, nie ideológii, politickým kruhom ani mediálnym módnym trendom. Práve preto je dnes okolo RTVS čoraz väčšia frustrácia a strata dôvery. Mnohí diváci nadobúdajú pocit, že namiesto objektívneho spravodajstva dostávajú selektívny výber [...]

Koza čítala noviny : ropa znamená moc

22.04.2026

Ropa znamená moc – koza čítala noviny Hormuzský prieliv nie je len ďalšia kríza v hlavnej úlohe s agresiou júesej. Je to bod zlomu, kde sa stretáva moc, závislosť a naivita celého sveta. Trumpetová tvrdá línia znamená koniec ústupkov – a priamy tlak na mandarínky, ktoré bez ropy z Perzského zálivu nemôže dýchať. No je tu aj druhý rozmer: civilizačné zlyhanie. Svet [...]

Richard Raši

Raši vyzval Progresívne Slovensko, aby podporilo možnosť skrátiť volebné obdobie referendom

30.05.2026 16:00

Parlament sa bude zaoberať návrhom novely ústavy, v ktorej Hlas navrhne zakotviť možnosť skrátenia volebného obdobia platným referendom.

SR Bratislava MPRV Takáč lesy Podpora BAX

Takáč rázne schladil Šutaja Eštoka: Vydieranie rozpočtom nemá čo v koalícii hľadať

30.05.2026 15:50

Rezort chystá kompenzácie za sucho, uviedol minister Takáč. Štefunko mu vyčítal, že ministerstvo nie je na krízy vopred pripravené.

pochovanie Melynk s manzelkou

Melnyk, ktorého Zelenskyj umožnil pochovať pri Kyjeve, oceňoval Hitlera. Vravel o križiackej výprave proti Moskve

30.05.2026 15:18

„V nemeckých vojakoch vidíme tých, ktorí pod vedením Hitlera vyhnali boľševikov z Ukrajiny. Sme povinní im pomáhať," zdôrazňoval Andrij Melnyk.

Jiří Just, Pravda vo svete

Pravda vo svete: Rusi si na vojnu zvykli. Západ podceňuje schopnosť Ruska adaptovať sa na sankcie, hovorí Jiří Just, žijúci v Moskve. Za zlom považuje rok 2012

30.05.2026 14:25

Jiří Just: Moskva dnes nepôsobí ako mesto vo vojne, je to však len ilúzia. Politológ opísal život v ruskej metropole.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,376
Celková čítanosť: 8618237x
Priemerná čítanosť článkov: 6263x

Autor blogu

Kategórie

Archív