Prečo choré vrany zo Sme odmietli diskusiu s účasťou Rostasa?
22. apríla 2017 19:10,
Prečítané 6 348x,
politolog,
Nezaradené
Nuž preto, lebo tí novinári sú policajti, sudcovia a kati v jednom. Boja sa diskutovať, nevedia obhájiť svoje podlosti ?
Účasť Tibora Eliota Rostasa v diskusii o budúcnosti médií, ktorú v rámci tradičnej mediálnej odbornej konferencie Megatrendy a média zorganizovala Univerzita Cyrila a Metoda v Trnave, je situácia na hrane,povedali.
Iba Oni rozhodujú čo je na hrane ! Nik iný. Oni majú pravdu, peniaze, moc i slávu. Oni rozhodujú kto kam môže, kto kam nesmie. Oni rozhodujú kto je dobrý, kto je zlý. Oni rozhodujú či je biela čierna a čierna biela. Len Oni.
Naschvál som si teda otvoril konšpiračné periodikum „ZEM A VEK“.. a čuduj sa svete ! ..čítam ..hľadám.. pozerám.. ozerám,, žiadne konšpirácie, hoaxi a podobné teorečičky…
Naschvál som si otvoril spravodlivé a pravdivé „SME“ a čuduj sa svete, nedalo sa čítať, polopravdy, tendenčné usmerňovania, žumpa novinárčiny… Slovákov kritizujú zato že vôbec existujú, informácie netriedia. Je nutné položiť si otázku, do ktorej sféry vplyvu patria ?
Ale ešte dobre, že dali vedieť že existuje vôbec „ZEM a VEK“…asi si ho kúpim a prečítam aj nabudúce. Denník SME nechcem ani do krbu. Rukavice nechcem používať.
Alebo som v omyle a všetko je inak ?
ψ
24.06.2025
Komunisti budovali… no … úmorná drina …. pamätám si celkom živo, keď v sobotných, alebo nedeľných televíznych novinách hlásateľka čítala správy že … „Ostrava-tisíce baníkov v ostravsko-karvinskom, uhoľnom revíre nastúpili v sobotu na mimoriadnu smenu, aby našej republike nakopali toľko potrebné uhlie. Praha…tisíce pražanov vyrazili v piatok [...]
14.05.2025
Pred 80. rokmi sme zvíťazili nad fašizmom. Nebola to Amerika a nebol to ani kolektívny Západ. Boli sme to my Slovania a z nás položil v tejto vojne najväčšiu obetu Ruský ľud. Západ pred Hitlerom kapituloval takmer bez boja. Celá európa mu vtedy kľačala pri nohách. Jedine Stalin sa mu postavil a bol to ruský ľud, ktorý obetoval najviac, aby nás oslobodil. Nebyť Ruska, dnes [...]
28.04.2025
Páchnuca hniloba Európskej únie ,,Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktoré vybudovali Tretiu ríšu. Sme očitými svedkami tohto tretieho pokusu, ktorý pravdepodobne opäť vyústi do celosvetovej vojny.“ Ten, kto ešte stále žije v poznaní, že 2. svetovú vojnu a ňou privodenú smrť šesťdesiatich miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil [...]
neviem síce, čo znamená mediálny diskurz ...
sa spytaj uzernikovych poradcov niektori maju ...
Havran, kratky okamih pravdy ___ ... A budeme ...
najviac klamu na SMEckarni, potom vo verejnopravnej... ...
Lipšicove stádo: Lukáš Diko šéf spravodajstva... ...
Celá debata | RSS tejto debaty