Podlosť kresťanskej hierarchie – duchovných ?

Podlosť povstane od dobrých ľudí, ktorí budú stáť na nesprávnej strane. Preto verím, že mnohí (nie všetci) duchovní, ktorí podľahli duchu doby a presadzujú  západný program imigrácie, sú dobrí ľudia na zlej strane.

Existuje jeden ilustračný príbeh o tom, ako sa dá uvariť žaba. Stačí, ak jednu zoberiete a dáte do hrnca so studenou vodou. Pomaly, ale naozaj pomaly zvyšujete teplotu, a žaba tam pokojne sedí, až kým sa neuvarí. Pomalá a postupná zmena v kultúre je presne taká. Smrť, zánik a dekristinizácia.

Medzitým sa základná ľudská slušnosť vytratila z rovnice. Ľudí na Slovensku  aj vo zvyšku Európy zámerne bičujú do panického stavu kvôli imigrantom. A keď ľudia panikária, nepočúvajú hlas rozumu.

Imigranti prichádzajú do Európy a na západ z vojnou zničenej Sýrie, diktátorskej Eritrey, Afganistanu alebo akejkoľvek inej krajiny, ktorá bola predtým kolonizovaná, okupovaná, bombardovaná a využívaná ako zdroj nerastných surovín počas koloniálnej alebo postkoloniálnej éry, aby obohatili životy ľudí na Západe Európy alebo im dokonca vylepšili kuchyňu, aby jedlá lepšie chutili.

Najväčšou hrozbou pre „náš tradičný život“  je teda imigrácia, ktorá mení  spoločnosť, ale i  technológie, ekonomické opatrenia, ktoré môžu prehlbovať sociálnu nerovnosť, globalizácia alebo klimatické zmeny.

Tak čo na to páni duchovní ? Chcete mať z kostolov centrá zberu starých elektrospotrebičov ?

Československý Majdan 1968 – veľmi zaujímavé !

28.08.2025

Československý Majdan 1968 August 1968 bol úspešnou „farebnou“ operáciou západných tajných služieb. V noci na 21. augusta 1968 vstúpili vojská ZSSR, Bulharska, Maďarska, NDR a Poľska na územie vtedajšieho Československa. Priamo zo ZSSR to boli najmä vojaci z Ukrajiny, Litvy, Lotyšska a Estónska. Ruských vojakov bolo početne najmenej. Príčinou týchto udalostí bolo [...]

SAV – vedecká inštitúcia alebo politická onuca? Dôvera? Zmizla. Ľudia veria babkinej bylinkovej teórii viac než vaším

27.08.2025

SAV – vedecká inštitúcia alebo politická onuca? Dôvera? Zmizla. Ľudia veria babkinej bylinkovej teórii viac než vaším „vedeckým“ stanoviskám. Slovenská akadémia vied by mala byť garantom odbornosti a nezávislej vedy. Mala by stáť nad politikou a prinášať fakty, nie ideologické Covid postoje. No v posledných rokoch sa čoraz viac podobá na politickú stranu – a to [...]

Rusko sa dostáva z pasce Drang nach Osten. EÚ je Ruská gubernia.

20.08.2025

Rusko sa dostáva z pasce. EÚ je Ruská gubernia. Rusko nepotrebuje v žiadnom prípade zmierniť sankčný režim, ktorý naňho EÚ uvalila, pretože v spolupráci s krajinami BRICS už vytvorilo nový technologicko-priemyselný komplex, a ten je proti sankciám EÚ odolný, a umožňuje, aby sa Rusko rýchlo vymanilo z technologickej závislosti od Západu, do ktorej upadlo po rozpade CCCP. [...]

polícia, policajné auto, policajti

Na ulici v Trnave našli mŕtve telo, cudzie zavinenie predbežne vylúčili

30.08.2025 20:31

Polícia sa prípadom zaoberá a zisťuje totožnosť nebohého muža.

vlak, metro, železnica, koľaje,

Po vykoľajení vlaku v Egypte hlásia troch mŕtvych a 94 zranených

30.08.2025 20:10

K nehode došlo v guvernoráte Matrúh. Vlak smeroval z tamojšieho mesta Mersa Matrúh do metropoly Káhira.

polícia, policajné auto, policajti,

Streľbu v Partizánskom neprežila 20-ročná tehotná žena, zranený je aj jej partner. Podozrivého zadržali

30.08.2025 18:15, aktualizované: 20:46

20-ročná žena nakoniec na mieste udalosti podľahla viacerým poraneniam orgánov hrudníka.

húsíovia

Pri izraelskom nálete v Jemene zahynul premiér húsíov a viacero ministrov

30.08.2025 17:01, aktualizované: 17:06

Úmrtie ohlásili jemenskí povstalci.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,339
Celková čítanosť: 8239380x
Priemerná čítanosť článkov: 6153x

Autor blogu

Kategórie

Archív