Oklamaný a otupený kresťania, Slovania.

Len vlastenci a  múdri ľudia dobre vedia, že dnešná Európska únia nemá so slobodou a kresťanstvom nič spoločné. „EÚ -demokrati“ sa usilujú len  o nastolenie nových kolónii . Za spravodlivosť sa len rafinovane  skrývajú. Sú to vlci a démoni preoblečení do talárov komisárov  a rúcha okupanta. Ich pokrytectvo a faloš nemá obdoby. Z ich činov ostáva len kopa nešťastných ľudí. Ich slová sú prázdne. O Bohu a duchovnom svete nevedia vôbec nič. Problém je však v tom, že ak títo chorí socioinžinieri koloniálne dielo dokonajú, tak sa nedá zabrániť strate prirodzenosti a Slovanstva. Práve preto by tieto skutočnosti mal vedieť každý človek. Som si tým istý, že len Slovanstvo ako celok keď sa zjednotí môže tomuto činu zabrániť. Toto nie sú žiadne srandy ani bludy. Je to len výsledok našej nevedomosti a ignorovania duchovnej podstaty nášho bytia, našej prirodzenosti. „Svet“ v ktorom väčšina ľudí dnes žije je blud a fatamorgána. Je to len taký život aký ho vytvorili chorí ľudia.  My, Slovania by sme žili absolútne odlišné životy, ak by oni neexistovali a ak by nefalšovali dejiny a nemanipulovali ľudí cez média. Ak by sme sa len modlili oni nás vyhubia. V prípade, že ide ľudom o život majú právo od Boha sa proti svojmu nepriateľovi brániť. Sme otroci a nežijeme tak ako máme a práve preto sa musíme bezpodmienečne oslobodiť, aby sme žili tak ako chceme a nie tak ako nám dovolia títo chorí „demokrati“.

 

ψ

Páchnuca hniloba Európskej únie.

28.04.2025

Páchnuca hniloba Európskej únie ,,Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktoré vybudovali Tretiu ríšu. Sme očitými svedkami tohto tretieho pokusu, ktorý pravdepodobne opäť vyústi do celosvetovej vojny.“ Ten, kto ešte stále žije v poznaní, že 2. svetovú vojnu a ňou privodenú smrť šesťdesiatich miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil [...]

Komunistická ČSSR sa držala na kresťanskej mravnej paradigme.

27.04.2025

Komunistická ČSSR sa držala na kresťanskej mravnej paradigme. Bez ohľadu na ateizmus, československá spoločnosť si dokázala zachovať kresťanské korene a bola schopná sa vyvarovať tých zničujúcich procesov, ktoré teraz prebiehajú v Európe a USA. Ani komunistické úrady ČSSR sa neodvážili „vyhodiť do vzduchu mravný základ života spoločnosti. Všetci vieme o [...]

Pápež rozumel všetkým, len nie katolíkom.

25.04.2025

Pápež rozumel všetkým, len nie katolíkom. Aký bol pápež František? Verejnosť pápeža Františka naposledy videla len deň pred jeho smrťou. Na Veľkonočnú nedeľu sa objavil na sv. omši na Námestí sv. Petra vo Vatikáne. Na balkón vyšiel na invalidnom vozíku. „Drahí bratia a sestry, veselú Veľkú noc!“ povedal.⁠ Ihneď pri nástupe do funkcie pozdravil zhromaždených [...]

Robert Fico, TB

Fico: Už raz 'veľkí chlapci zo Západu' povedali mierovej dohode nie. Mnohým krajinám záleží na pokračovaní vojny na Ukrajine

11.05.2025 09:45

O návrhu na rokovania medzi Ruskom a Ukrajinou bez podmienok povedal Putin Ficovi v rozhovore medzi štyrmi očami.

bezdomovec

Štiavničanom dochádza trpezlivosť. Sťažujú sa na „bordel“ po ľuďoch bez domova

11.05.2025 09:00

Ľuďom na najväčšom banskoštiavnickom sídlisku Drieňová dvíhajú tlak bezdomovci, ktorí si podľa nich urobili z lavičiek na detskom ihrisku postele a pri jednom zo supermarketov verejné toalety.

Kaliňák, pas, cestovný doklad

MZV: Vo Švédsku majte doklady vždy pri sebe, kontrolujú aj na vnútorných hraniciach

11.05.2025 08:28

Švédska vláda, v snahe posilniť národnú bezpečnosť, od pondelka opätovne predĺži dočasné kontroly na vnútorných hraniciach.

John Prevost, pápež, Lev XIV.

Liberál alebo zástanca tradícií? Nový pápež bude druhým Františkom, tvrdí jeho starší brat

11.05.2025 08:00

Chcel byť misionárom, nie biskupom ani kardinálom, prezradil o novom pápežovi jeho starší brat John Prevost. A pridal pár postrehov i humorných spomienok z detstva.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,332
Celková čítanosť: 8124572x
Priemerná čítanosť článkov: 6100x

Autor blogu

Kategórie

Archív