Euro-poslanec Sulík nadnárodným udavačom ?

Na európsky proti korupčný úrad zatiaľ Sulík podal do 10 podnetov. „Z toho niektoré už boli vybavené. V štyroch prípadoch posunul OLAF veci národným vyšetrovacím orgánom, v troch prípadoch došlo k policajným raziám v dotknutých firmách, o tom budem čoskoro informovať. Mám pripravené ďalšie podnety, na jar sa chcem stretnúť so šéfom OLAF. Tu je veľmi vhodné, že som členom euro parlamentného výboru, ktorý sa volá kontrola rozpočtu a tam spadá aj dohľad nad európskym proti korupčným úradom,“ skonštatoval agilný „udavač ník“ Bruxelssu.

Keby to bolo za komanča,,,, ale toto je už odpudzujúce, alebo som v omyle ?
Prísaha príslušníka ľadových milícií EÚ :
„Ja, príslušník ľadových milícií, prisahám, že budem vždy obetavo verne slúžiť Strane európskej demagógie v Bruxelussu, robotníckej triede svojej provinčnej vlasti, upevňovať ich internacionálne zväzky s EÚ a ostatnými gubernátorskými krajinami.

Budem s plnou zodpovednosťou a svedomitosťou zvyšovať svoju politickú bojovú pripravenosť uvedomelo udávať a plniť Uznesenie straníckych orgánov, rozkazy nadriadených v EU parlamente, všetky úlohy vyplývajúce z príslušnosti k Ľadovým milíciám Bruxxellusa – euro poslanca.

Som pripravený chrániť s misou šošovice v ruke záujmy strany, prevratové a revolučné vymoženosti r. 1989 a robotníckej 9. A triedy, európsky štát pred vnútorným aj vonkajším nepriateľom a v prípade potreby nebudem váhať pri ich obrane položiť aj svoju česť.
Myslí to skutočne vážne ? Takého zväzáka tam asi už dlho nemali a nebudú mať.

RTVS a jej neschopná riaditeľka. Kto pobozká premiéra má padáka. Kto pobozká progresívca, má hneď mikrofón pri hube.

12.05.2026

RTVS, kedysi hrdá loď verejnoprávneho vysielania, dnes pripomína skôr potápajúci sa parník s kapitánkou, ktorá tvrdohlavo trvá na tom, že ľadovec neexistuje. Pod súčasným vedením sa slovo „reforma“ stalo zakázaným výrazom. Spravodajstvo? To predsa funguje presne tak, ako fungovalo za Dzurindu, Matoviča, Hegera. Proti slovensky. Prečo meniť niečo, čo je dokonale [...]

Riaditeľka RTVS má byť odvolaná. Už to čvirikajú i vrabce na parlamente. RTVS je stále falošný megafón.

11.05.2026

Kríza RTVS: Objektivita zomiera v priamom prenose. Verejnoprávna služba alebo podlý megafón? Verejnoprávne médiá majú slúžiť občanom, nie ideológii, politickým kruhom ani mediálnym módnym trendom. Práve preto je dnes okolo RTVS čoraz väčšia frustrácia a strata dôvery. Mnohí diváci nadobúdajú pocit, že namiesto objektívneho spravodajstva dostávajú selektívny výber [...]

Koza čítala noviny : ropa znamená moc

22.04.2026

Ropa znamená moc – koza čítala noviny Hormuzský prieliv nie je len ďalšia kríza v hlavnej úlohe s agresiou júesej. Je to bod zlomu, kde sa stretáva moc, závislosť a naivita celého sveta. Trumpetová tvrdá línia znamená koniec ústupkov – a priamy tlak na mandarínky, ktoré bez ropy z Perzského zálivu nemôže dýchať. No je tu aj druhý rozmer: civilizačné zlyhanie. Svet [...]

Samuel S., Spišská Stará Ves, útočník

Útočník zo Spiša sa postavil pred súd, cez telemost vypovedajú svedkovia brutálneho besnenia

28.05.2026 10:40

Po útoku prišli o život zástupkyňa riaditeľa a študentka.

Kenneth Iwamasa

Osobný asistent herca Perryho ide za podiel na jeho smrti do väzenia

28.05.2026 10:36

Ide o posledný rozsudok v rámci vyšetrovania smrti herca z októbra 2023.

šutaj eštok

Ak policajtom neodklepnete vyššie platy, Hlas rozpočet nepodporí, hrozí Šutaj Eštok

28.05.2026 10:31

Máme to v programovom vyhlásení vlády a bude to jedna z podmienok Hlasu, uviedol.

jedlo, kuchaňa, svetové jedlá

Vyhadzujeme aj jedlo, ktoré sa dá zjesť. Po vysvetlení to znížili odpad až o 40 %

28.05.2026 10:22

Alarmujúci je podiel jedlých potravín v odpade, až polovicu tvoria varené jedlá, pečivo či celé potraviny.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,376
Celková čítanosť: 8614343x
Priemerná čítanosť článkov: 6260x

Autor blogu

Kategórie

Archív