Voľby do E-parlamentu jasná demonštrácia slovenskej nespokojnosti

Bola to nevídaná demonštrácia veľkej nespokojnosti Slovákov s Bruselom a jej politikou ako aj s vlastnou vládou. Voľby priniesli revolučné výsledky nespokojnosti. Lepšie „referendum pravdy“ sme na Slovensku ešte nezažili. Je zarážajúce , že sa tak nestalo skôr. Európsky demokrati nás zaviedli do spoločného trhu, ktorý sa potom transformoval do politickej Európskej únie, nasľubovali hory doly, ale svoje sľuby nikdy nesplnili. Teraz nemôžeme riadiť Slovensko a nemôžeme kontrolovať vlastné hranice, hospodárstvo, ekonomiku a politiku. Nič. Nemôžeme nič. Iba mlčať a podliehať zvodom komisárom v E-parlamente s 20.000.-€ platom. Bez urážky, máme tu dosť darmožráčov, ktorých vláda platí z peňazí daňových poplatníkov, a pritom nie sú financie na školstvo, kultúru ,zdravotníctvo a dôchodky a pod. Slovenský národ „vyslovil“ účasťou na voľbách svoj názor, jasne vyslal signál, že nechce, aby o ňom rozhodovali iní, cudzí. Osud chce mať vo svojich rukách. Na voľbách sa zúčastnilo cca 13% slovenských voličov, čo je veľmi viditeľné odmietnutie EÚ v jej súčasnej podobe a jasná deklarácia Slovenského národa, kto sa mu nepáči.
Aj zloženie E-parlamentu podľa krajín je diskriminačné! Porovnanie váhy hlasu v eurovoľbách na Slovensku v porovnaní s ostatnými krajinami je 0 % !!
Toť vsjo.

Komunisti budovali. . .

24.06.2025

Komunisti budovali… no … úmorná drina …. pamätám si celkom živo, keď v sobotných, alebo nedeľných televíznych novinách hlásateľka čítala správy že … „Ostrava-tisíce baníkov v ostravsko-karvinskom, uhoľnom revíre nastúpili v sobotu na mimoriadnu smenu, aby našej republike nakopali toľko potrebné uhlie. Praha…tisíce pražanov vyrazili v piatok [...]

Torden : Nebola to Amerika a nebol to ani kolektívny Západ. Svetlo prichádza z východu.

14.05.2025

Pred 80. rokmi sme zvíťazili nad fašizmom. Nebola to Amerika a nebol to ani kolektívny Západ. Boli sme to my Slovania a z nás položil v tejto vojne najväčšiu obetu Ruský ľud. Západ pred Hitlerom kapituloval takmer bez boja. Celá európa mu vtedy kľačala pri nohách. Jedine Stalin sa mu postavil a bol to ruský ľud, ktorý obetoval najviac, aby nás oslobodil. Nebyť Ruska, dnes [...]

Páchnuca hniloba Európskej únie.

28.04.2025

Páchnuca hniloba Európskej únie ,,Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktoré vybudovali Tretiu ríšu. Sme očitými svedkami tohto tretieho pokusu, ktorý pravdepodobne opäť vyústi do celosvetovej vojny.“ Ten, kto ešte stále žije v poznaní, že 2. svetovú vojnu a ňou privodenú smrť šesťdesiatich miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil [...]

Izrael Hamas Gaza

Mediátori údajne pracujú na preklenutí rozdielov medzi Izraelom a Hamasom

14.07.2025 23:05

Sprostredkovatelia zvažujú „inovatívne mechanizmy“, aby po týždni rokovaní o prímerí v Pásme Gazy preklenuli rozdiely medzi delegáciami Izraela a Hamasu.

Trump

Trump dal Putinovi ultimátum a hrozí tvrdými clami. USA zbroja spojencov NATO

14.07.2025 22:37, aktualizované: 23:11

Ukrajina dostane podľa šéfa NATO „obrovské“ množstvo zbraní, vrátane systémov protivzdušnej obrany, rakiet a delostreleckej munície.

irán, urán, Arak, reaktor

Irán odmieta jadrové rokovania s USA podmienené zastavením obohacovania uránu

14.07.2025 22:22

Washington a Teherán viedli niekoľko kôl jadrových rokovaní s cieľom dosiahnuť dohodu, keď ich Izrael prerušil útokom na Irán.

SR Pečovská Nová Ves, Robert Fico

Fico dostal návrh Bruselu, čo Slovensku garantuje po podpore protiruských sankcií. Premiér ho posiela politickým stranám

14.07.2025 21:19

Kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť, komentoval premiér Robert Fico hľadanie kompromisu s Bruselom o podpore 18. balíka protiruských sankcií.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,334
Celková čítanosť: 8184387x
Priemerná čítanosť článkov: 6135x

Autor blogu

Kategórie

Archív