Založ si blog

Východná Európa bude donútená prijať ilegálnych imigrantov

Jedno srbské príslovie hovorí: „Ak sa nedohodneš s bratom, budeš poslúchať pána“. Štáty Západu, ktoré celé stáročia ašpirujú na pozíciu pánov v tomto slovanskom stredoeurópskom priestore, nás v Mníchove 30. Septembra 1938 zradili a otvorili tak cestu Hitlerovi pre jeho program „Drag nach Osten“. Slováci, ktorým je väčšinou prednejšie patologické stotožnenie sa s kresťanskou náboženskou identitou vatikánskeho tipu  ako prihlásenie sa k svojmu rodu – slovanstvu, nedohodli sa s Čechmi na pomeroch v spoločnom štáte a ten sa neudržal. Princíp „divide et impera“ uplatnil tak Západ voči Slovanom z Čiech a Slovenska elegantne a ľahko. Ruský veľvyslanec v Československu, Sergej Alexandrovskij jednal v septembri 1938 niekoľkokrát s prezidentom Benešom a ponúkal mu sovietsku vojenskú pomoc. Sovietsky zväz mohol do Československa okamžite odoslať štyri letecké brigády, celkom 548 bojových lietadiel. Vojenská obrana nášho slovanského priestoru bola možná a reálna (Pozri publikáciu prof. Roberta Kvačka Poslední den, Mníchov-Praha, konec září 1938). No nedošlo k nej. Aj v tomto prípade zvíťazil nezdravý ideologický prístup a tak sa stalo, že sa nespojil brat Čech a Slovák s bratom Rusom proti výbojnému Germánovi, čo tiež prispelo k následným tragickým udalostiam osudným pre celú Európu a celý svet.

Po dokonanej židovskej genocíde, mala ihneď nasledovať genocída Slovanov.

Európska únia navrhla systém kvót, na základe ktorého bude 40 000 až 60 000 migrantov rozdelených naprieč celou Európou a to predovšetkým do východnej Európy, kde takmer všetci obyvatelia sú rodenými bielymi Európanmi

Prečo nepôjdem voliť – pretože EÚ vezie pasažierov a nevie kam. ..

20.05.2019

1/ voľby sú len predmetom vytvárania „křoví“ neúprimnosti a falošnosti 2/ naši europoslanci sú iba dobre zarábajúce štatistické čísla, ktorí napomáhajú privatizovať zisky a socializovať viac »

Šialenci so záporným IQ v inscenácii EÚ

19.05.2019

Zahradil hovoril o tom, že je potrebné chrániť schengenské hranice a vytvárať dohody s krajinami mimo EÚ, aby migrantov zadržiavali. Ostatní piati kandidáti sa prakticky predbiehali v tom, kto viac »

Kľúčom k porozumeniu EÚ je snažiť sa pochopiť jeho sofistikovaný kolonialistický model.

18.05.2019

Krajiny tvrdého jadra eurozóny skolonizovali národy európskej periférie cez vytvorenie jednotnej meny, ktorá umožnila masívne zvyšovanie dlhu a spotreby. Banky a exportéri z jadra eurozóny preto viac »

Andrej Babiš

Českí Piráti skryli na volebný lístok narážku na Babiša

25.05.2019 20:22

Česká pirátska strana je kritikom premiéra Andreja Babiša.

Kolarovo, Kuciak, vrazda, policia, NAKA, razia,

Za extrémizmus vzali do väzby advokáta Františka P.

25.05.2019 19:18

Právnika zadržali v rámci akcie Plukovník, ktorá bola zameraná na extrémizmus.

Trnava, Trojičné námestie, mesto, noc, svetlá, Mestská veža

Prvé sväté prijímanie v Trnave poznačil incident. Rodičia nechceli, aby ich deti sedeli s rómskym dievčaťom

25.05.2019 19:05

Matka dievčaťa to napísala na sociálnu sieť a rozvírila diskusiu.

Euro, peniaze, bankovky, ekonomika, eurofondy

Slovensko za rok v EÚ získava v čistom miliardu

25.05.2019 19:00

Z eurofondov boli postavené mnohé diaľnice, opravné obce, námestia či pamiatky.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 608
Celková čítanosť: 3178694x
Priemerná čítanosť článkov: 5228x

Autor blogu

Kategórie