Založ si blog

Kaviarenský potkani. ..

Kaviarenský potkani pobehujú z jedného vykúreného kúta kaviarne do druhého, nemajú pokoja. Niekedy je to až dojímavé ako sa bývalí boľševici z radov umelcov a vedeckých pracovníkov potia a snažia. Pochytilo ich pravé celoeurópske socialistické furore ako v roku 1989, keď všetci svorne v jednom šíku zatínali päste proti socialistickému Slovensku. Konečne sú späť staré dobré časy. Radostne sa tmolia po kaviarňach, televíziach a časopisoch netušiac, že rakovina sa dostala do štádia keď si pacient namýšľa, že sa mu polepšilo.

A tak nám vo svojej nevinnosti niektorí novinári, v brušku s ricínovým olejom schizofrénie, spriadajú siahodlhé konšpiračné teórie o všadeprítomných ruských agentoch, zabúdajúc akosi na fakt, že predtým každého, kto prišiel s čo len náznakom konšpirácie v politike a dejinách, posielali do blázinca. Umelci angažovane bojujú ako za starých dobrých čias a vedeckí i mimovládni pracovníci sa už trasú na pravé povodne grantov, v ktorých by sa s radosťou utopili pre blaho a záchranu euroobčana.

Katolícky kresťan sa bude ďalej potácať, podpory sa mu bude dostávať stále čoraz menej a to aj od vlastných pastierov. Opustenosť v hluku sa bude prehlbovať. Doba kresťanskej civilizácie sa vzďaľuje do minulosti a naša pamäť, živená ešte v detstve jej dožívajúcimi pamätníkmi, už nenachádza takmer nikoho kto by povedal: pamätám sa, bol som tam, videl som to.

 

 

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r. 1968, legitímny a oprávnený.

21.08.2019

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r.1968, legitímny a oprávnený. Je mimoriadne dôležité pripomínať si 21. august 1968. ako významný spoločný dejinný medzník Československa a teraz samotného viac »

Žijeme v sofistikovanej totalite, ktorá je ukrytá za systém zastupiteľskej demokracie

17.08.2019

Výklad volieb pre demokratického hlupáka. Predstav si hypotetickú situáciu: chceš založiť ľudovú stranu a dostať ju do vlády. Si skutočne odhodlaný pomôcť svoju národu. A začneš premýšľať viac »

R. Fico má pravdu !

16.08.2019

R.Fico má pravdu ! Neoverená SMS komunikácia Mariana Kočnera je, ako tvrdí, verejne zneužívaná a posadnutosť Smerom sa mení na „akýsi džihád“. Fico vo štvrtok taktiež vyzval predsedu viac »

Boeing

Boeing chce rekordne zvýšiť výrobu modelu 737, keď im úrady povolia lietať

22.08.2019 21:47

Spoločnosť Boeing plánuje, že vo februári 2020 navýši produkciu lietadiel 737 ak kontrolné orgány vo štvrtom štvrťroku povolia ich lety.

Alexej Navaľnyj

Moskovský súd odmietol predĺžiť väzbu Navaľnému, prepustia ho v piatok

22.08.2019 21:14

Navaľného v júli odsúdili na 30 dní väzenia.

miloš zeman

Prezident Zeman vymenuje Zaorálka za ministra kultúry v utorok popoludní

22.08.2019 20:22

Končí sa tak niekoľkomesačný boj o ministerstvo kultúry.

fans

Fanúšikovia tímu PAOK pochodovali Bratislavou, paralyzovali dopravu na Trnavskom mýte

22.08.2019 19:17, aktualizované: 20:28

Dopravný podnik Bratislava pomaly obnovuje jazdenie liniek.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 639
Celková čítanosť: 3306011x
Priemerná čítanosť článkov: 5174x

Autor blogu

Kategórie