Skončili sa eurovoľby – fraška v podaní genetického defektu alebo poruchy mozgu. Pri súčasnom mentálnom nastavení obyvateľstva EÚ a jeho postupnej orientalizáciii a afrikanizácii

11. júna 2024, politolog,

Skončili sa eurovoľby – fraška v podaní genetického defektu alebo poruchy mozgu. Pri súčasnom mentálnom nastavení obyvateľstva EÚ a jeho postupnej orientalizáciii a afrikanizácii

Najvyššia účasť  bola  v Bratislavskom kraji, známej to liahni kaviarnikov a slniečkárov, ergo tej najdisciplinovanejšej sorty eurohujerov. Pokiaľ však ešte aj spolu s týmito prišlo podporiť svojich PS hrdinov o viac ako 100 000 voličov menej, než v národných voľbách, tak môžeme pokojne hovoriť o drvivej porážke PS.

Jediným skutočným víťazom víkendových volieb je hnutie Republika, ktoré dokázalo zmobilizovať euroskeptické mysle a navýšiť svoje hlasy z národných volieb. Ukazuje sa tak, že popri disciplinovaných a nabudených eurohujeroch tu začína vznikať jav doteraz nevídaný a pre liberálov krajne nepríjemný – stabilná skupina spochybňovačov EÚ, ktorí sú ochotní zdvihnúť zadok a aj keď možno vedia, že to nebude mať žiaden vplyv na chod bruselského molocha, demonštrovať aspoň svoj nesúhlas s touto sodomou byrokratov.

Čím menej budú reálne schopní niečo dosiahnuť v boji o tzv. slovenskú suverenitu (ktorá už bohužiaľ neexistuje ani len na papieri), o to viac budú dokladovať svoju činnosť u euroskeptických voličov radikálnou rétorikou a vynášaním bruselského hnoja z bruselského chlieva.

A to nie je dobrá správa pre eurohujerov na Slovensku, pretože pošramotená povesť EÚ a NATO bude ďalej upadať, zákroky verchušky z Bruselu proti dezolátom sa budú stupňovať (nielen na Slovensku), pričom takto roztočená špirála môže nakoniec ukázať reálnu slabosť Bruselu a v kombinácii s geopolitickými inováciami spôsobiť jeho pád.

 

 

:.: