Založ si blog

Kto je na vine, že sa z Európy stáva a stane nová Arábia ?

Kto je na vine, že sa z Európy stáva a stane nová Arábia ? V prvom rade katolíci. Ján Zlatoústý kedysi povedal, že nad nami víťazia nie preto, že by ich viera silnela, ale preto, že naša viera slabne. Povedal to síce o inej vetve Abrahámových potomkov, ale platí to aj o ich nelegitímnych bratoch. Máme tu osvietených teológov, ktorí učia, že Allah je ten istý ako pravý Boh, máme tu pontifikov, ktorí sa muckajú s imámmi, bozkávajú korány, máme tu komisie pre medzináboženský dialóg, kde si vypasení preláti navzájom klamú, len aby nemuseli čeliť pravde. Dennodenne produkujú tony poloheretických, či úplne heretických kázní, prejavov, dokumentov, encyklík, za čo im moderný svet tlieska a lepí ich ksichty, sťa osobností roka, na obálky dekadentných magazínov a hudobných festivalov. Stratili vieru a tá ktorú majú, nie je katolícka.

Ale ryba smrdí aj nižšie. Máme tu katolícke davy, ktoré sa lačne pasú na každej pokoncilnej spustlosti. Časť z nich aktívne nivočí Cirkev, modernistickým prasením a podporu kdejakej nekatolíckej zvrátenosti. Časť na vieru zvysoka kašle, žije horšie od mohamedána, ktorého sa bojí a so zvrátenou rozkošou hľadá akýkoľvek prešľap, ktorého sa ten či onen cirkevný hodnostár kedy dopustil, aby to vzápätí použila na ospravedlnenie svojho poživačníckeho lotrovstva. Ani tí nemajú vieru. A možno ani nikdy nemali. A časť sú len užitoční idioti, oklamaní a veriaci, že vykastrovaný, prihriaty katolicizmus, plný flagelantskej tolerancie a falošnej lásky je ten pravý liek pre Slovensko.

Kto je teda na vine?

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r. 1968, legitímny a oprávnený.

21.08.2019

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r.1968, legitímny a oprávnený. Je mimoriadne dôležité pripomínať si 21. august 1968. ako významný spoločný dejinný medzník Československa a teraz samotného viac »

Žijeme v sofistikovanej totalite, ktorá je ukrytá za systém zastupiteľskej demokracie

17.08.2019

Výklad volieb pre demokratického hlupáka. Predstav si hypotetickú situáciu: chceš založiť ľudovú stranu a dostať ju do vlády. Si skutočne odhodlaný pomôcť svoju národu. A začneš premýšľať viac »

R. Fico má pravdu !

16.08.2019

R.Fico má pravdu ! Neoverená SMS komunikácia Mariana Kočnera je, ako tvrdí, verejne zneužívaná a posadnutosť Smerom sa mení na „akýsi džihád“. Fico vo štvrtok taktiež vyzval predsedu viac »

Boeing

Boeing chce rekordne zvýšiť výrobu modelu 737, keď im úrady povolia lietať

22.08.2019 21:47

Spoločnosť Boeing plánuje, že vo februári 2020 navýši produkciu lietadiel 737 ak kontrolné orgány vo štvrtom štvrťroku povolia ich lety.

Alexej Navaľnyj

Moskovský súd odmietol predĺžiť väzbu Navaľnému, prepustia ho v piatok

22.08.2019 21:14

Navaľného v júli odsúdili na 30 dní väzenia.

miloš zeman

Prezident Zeman vymenuje Zaorálka za ministra kultúry v utorok popoludní

22.08.2019 20:22

Končí sa tak niekoľkomesačný boj o ministerstvo kultúry.

fans

Fanúšikovia tímu PAOK pochodovali Bratislavou, paralyzovali dopravu na Trnavskom mýte

22.08.2019 19:17, aktualizované: 20:28

Dopravný podnik Bratislava pomaly obnovuje jazdenie liniek.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 639
Celková čítanosť: 3306008x
Priemerná čítanosť článkov: 5174x

Autor blogu

Kategórie