Založ si blog

Kto je na vine, že sa z Európy stáva a stane nová Arábia ?

Kto je na vine, že sa z Európy stáva a stane nová Arábia ? V prvom rade katolíci. Ján Zlatoústý kedysi povedal, že nad nami víťazia nie preto, že by ich viera silnela, ale preto, že naša viera slabne. Povedal to síce o inej vetve Abrahámových potomkov, ale platí to aj o ich nelegitímnych bratoch. Máme tu osvietených teológov, ktorí učia, že Allah je ten istý ako pravý Boh, máme tu pontifikov, ktorí sa muckajú s imámmi, bozkávajú korány, máme tu komisie pre medzináboženský dialóg, kde si vypasení preláti navzájom klamú, len aby nemuseli čeliť pravde. Dennodenne produkujú tony poloheretických, či úplne heretických kázní, prejavov, dokumentov, encyklík, za čo im moderný svet tlieska a lepí ich ksichty, sťa osobností roka, na obálky dekadentných magazínov a hudobných festivalov. Stratili vieru a tá ktorú majú, nie je katolícka.

Ale ryba smrdí aj nižšie. Máme tu katolícke davy, ktoré sa lačne pasú na každej pokoncilnej spustlosti. Časť z nich aktívne nivočí Cirkev, modernistickým prasením a podporu kdejakej nekatolíckej zvrátenosti. Časť na vieru zvysoka kašle, žije horšie od mohamedána, ktorého sa bojí a so zvrátenou rozkošou hľadá akýkoľvek prešľap, ktorého sa ten či onen cirkevný hodnostár kedy dopustil, aby to vzápätí použila na ospravedlnenie svojho poživačníckeho lotrovstva. Ani tí nemajú vieru. A možno ani nikdy nemali. A časť sú len užitoční idioti, oklamaní a veriaci, že vykastrovaný, prihriaty katolicizmus, plný flagelantskej tolerancie a falošnej lásky je ten pravý liek pre Slovensko.

Kto je teda na vine?

Kiska za Baštrnákom do basy ? Ak existuje spravodlivosť, tak áno.

07.12.2019

Kiska za Baštrnákom do basy ? Ak existuje spravodlivosť, tak áno. V utorok 3. decembra vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil Ing. Andreja K. za pokračujúci zločin daňového podvodu viac »

Mlieko ktoré vydrží po otvorení čerstvé aj mesiac. Paráda. Len po mesiaci neskysne ale zhnije.

06.12.2019

Mlieko ktoré vydrží po otvorení čerstvé aj mesiac. Paráda. Len po mesiaci neskysne ale zhnije. Bolo to dávno, ale pamätám si chuť čerstvo nadojeného mlieka, práve vymúteného masla, jogurtu viac »

Prečo biskupi verejne nevyhlasujú exkomunikácie nad poprednými katolíckymi politikmi ?

01.12.2019

Očista Cirkvi nie je len o tom, že sa budú nahlasovať prípady zneužívania maloletých, ale aj to, že laici začnú tým, ktorí prestali hlásať Pravdu, nastavovať zrkadlo a Pravdu vyžadovať. viac »

peniaze, eurá

EÚ sa chce obrniť uhlíkovým clom, dotlačiť iné štáty do boja za klímu

07.12.2019 07:54

Zavedenie uhlíkového cla na hraniciach EÚ považuje podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič za spôsob tlaku na ostatné krajiny.

Benzín, nafta

Ropný kartel OPEC obmedzí ťažbu ropy. V marci povie, čo ďalej

07.12.2019 07:47

Štáty Organizácie krajín vyvážajúcich ropu (OPEC) a ich spojenci na čele s Ruskom sa dohodli o obmedzení ťažby.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda

Obvinení Fico aj Kiska. Kto z nich drží čierneho Petra?

07.12.2019 06:00

Najväčší politickí súperi čelia obvineniam polície. Kto z nich stratí z podpory voličov a kto získa?

OSN, summit, klimatický, trump

Slovenského diplomata zvolili za podpredsedu Rady OSN pre ľudské práva

06.12.2019 20:37

Za jej predsedníčku bola zvolená Rakúšanka Elizabeth Tichy-Fisslberger

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 700
Celková čítanosť: 3661324x
Priemerná čítanosť článkov: 5230x

Autor blogu

Kategórie