Založ si blog

Homosexualita je psychosexuálna deviácia

Homosexualita je psychosexuálna deviácia

Americká psychiatrická asociácia (APA) a pod jej vplyvom aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) prestali považovať homosexualitu, s ktorou sa jej nositeľ stotožnil, za poruchu. Je však nutné povedať, že zmena ich názoru nebola spôsobená medicínskymi dôvodmi, ale vplyvom prijatia mienky homosexuálnych aktivistov. Rôzne skupiny ľudí bojujúcich za legalizáciu homosexuálnych partnerstiev (najmä NGTF – National Gay Task Force) tlačili na APA, aby odstránila homosexualitu zo skupiny porúch. Dokonca sa stalo, že ich radikálni stúpenci vtrhli na zjazd APA a kričali na lekárov, že sú rasisti a fašisti. APA v r. 1973 podľahla a nahradila medicínske kritériá poruchy sociálnou konvenciou. WHO ju nasledovala a v r. 1992 vyňala homosexualitu z Medzinárodnej klasifikácie chorôb (ICD-10).

Zámerom  Pride pochodov je  indoktrinovať deti, aby prijali predstavu „rodiny“, ktorá má dvoch homosexuálnych „otcov“ alebo dve homosexuálne „matky“. Súčasne sa snažia pripraviť ľudí na to, aby prijali myšlienku umožniť mužským homosexuálom adoptovať deti a lesbičkám nechať sa umelo oplodniť.

Jedno z práv, o ktoré homosexuáli najviac žiadajú, je právo učiť o homosexualite na školách. Ich cieľom je slobodne získavať deti a mladých ľudí. V skutočnosti to už robia.

 

Ilustračne :

Ešte v roku 1978 publikoval Kinseyho inštitút (The Kinsey Institute) štúdiu vypracovanú Bellom a Weinbergom, ktorí skúmali veľmi početnú vzorku homosexuálnych mužov žijúcich v pobrežnej časti San Francisco. Zistili, že:

– 43% malo pohlavný styk s 500 a viac partnermi

– 28% malo pohlavný styk s 1000 a viac partnermi

– 79% odpovedali, že viac ako polovica ich sexuálnych partnerov boli cudzinci.

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r. 1968, legitímny a oprávnený.

21.08.2019

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r.1968, legitímny a oprávnený. Je mimoriadne dôležité pripomínať si 21. august 1968. ako významný spoločný dejinný medzník Československa a teraz samotného viac »

Žijeme v sofistikovanej totalite, ktorá je ukrytá za systém zastupiteľskej demokracie

17.08.2019

Výklad volieb pre demokratického hlupáka. Predstav si hypotetickú situáciu: chceš založiť ľudovú stranu a dostať ju do vlády. Si skutočne odhodlaný pomôcť svoju národu. A začneš premýšľať viac »

R. Fico má pravdu !

16.08.2019

R.Fico má pravdu ! Neoverená SMS komunikácia Mariana Kočnera je, ako tvrdí, verejne zneužívaná a posadnutosť Smerom sa mení na „akýsi džihád“. Fico vo štvrtok taktiež vyzval predsedu viac »

Boeing

Boeing chce rekordne zvýšiť výrobu modelu 737, keď im úrady povolia lietať

22.08.2019 21:47

Spoločnosť Boeing plánuje, že vo februári 2020 navýši produkciu lietadiel 737 ak kontrolné orgány vo štvrtom štvrťroku povolia ich lety.

Alexej Navaľnyj

Moskovský súd odmietol predĺžiť väzbu Navaľnému, prepustia ho v piatok

22.08.2019 21:14

Navaľného v júli odsúdili na 30 dní väzenia.

miloš zeman

Prezident Zeman vymenuje Zaorálka za ministra kultúry v utorok popoludní

22.08.2019 20:22

Končí sa tak niekoľkomesačný boj o ministerstvo kultúry.

fans

Fanúšikovia tímu PAOK pochodovali Bratislavou, paralyzovali dopravu na Trnavskom mýte

22.08.2019 19:17, aktualizované: 20:28

Dopravný podnik Bratislava pomaly obnovuje jazdenie liniek.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 639
Celková čítanosť: 3306005x
Priemerná čítanosť článkov: 5174x

Autor blogu

Kategórie