Založ si blog

Hrdo vyznávam, že som beloch.

Čo je to za pravdu, že musí svojich oponentov umlčovať? Vedecké dôkazy o základných rasových rozdieloch sú jasné a nezvratné. Môžeme len hádať, ako sa Galileo alebo Koperník cítili, keď pri svojom pozorovaní oblohy preukázateľne videli, že Slnko neobieha okolo Zeme. Dôkazy, že stredom solárneho systému je Slnko, boli tak jasné, že niektorí duchovní sa na to odmietli pozrieť. Jeden z duchovných, ktorý bol v spore s Galileom, kardinál Bellarmino, sa odmietol pozrieť cez ďalekohľad, pretože ako povedal, len diabol by mu mohol dovoliť vidieť veci, o ktorých Galileo tvrdil, že tam sú.

Fľaša s úzkym hrdlom, ktorá symbolizovala jeho obmedzenosť, sa stala známou ako Bellarminova fľaša. Bellarminova zaujatosť presne odpovedá viere rovnostárskych politikov, ktorí sa odmietajú pozrieť na horu dôkazov, ktoré stoja v protiklade k ich presvedčeniu. V Amerike roku 1964 a v Amerike dneška neexistuje viac ponižujúci a kompromitujúci prívlastok než „rasista“. Toto slovo sa nepoužíva k označeniu človeka, ktorý rozumie podstate rasy; bol to a stále je termín spojený s nenávisťou, útlakom a ľudskou beštialitou. Tak ako boli Galileove fakty o slnečnej sústave spojované s diablom, tak sú dnes fakty o rase spojované s imigrantmi. Pre mňa osobne nemalo porozumenie vrodeným rasovým rozdielom nikdy čo dočinenia s nenávisťou a v slovách vedcov, ktoré som čítal, som taktiež žiadnu nenávisť nevycítil. Jednoducho len hľadali pravdu. A to isté robil predčasne vyspelý 14-ročný chlapec, ktorý vo svojej izbe čítal dlho do noci.

Som hrdý beloch.

Toť vsjo.

Zdá sa, že nie je rasizmus ako rasizmus, ten liberálny je asi v poriadku !

21.07.2019

Zdá sa, že nie je rasizmus ako rasizmus, ten liberálny je asi v poriadku ! A tak môžeme konštatovať, že síce, našťastie, ešte stále nie sme plne obohatení imigračným pokladom, ale zato viac »

Zvrátenosť je norma a skutočná norma je spiatočníctvo, fanatizmus a komplexy.

20.07.2019

Zvrátenosť je norma a skutočná norma je spiatočníctvo, fanatizmus a komplexy. Dnes sodomiti nevidia, že antické Atény a Rím tretieho-štvrtého storočia práve na tento "neřád" v správaní viac »

Homosexualita je psychosexuálna deviácia

18.07.2019

Homosexualita je psychosexuálna deviácia Americká psychiatrická asociácia (APA) a pod jej vplyvom aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) prestali považovať homosexualitu, s ktorou sa jej nositeľ viac »

Pochwerk gelnica

Pochwerk, unikátny banský stroj, majú iba v Gelnici

22.07.2019 08:00

Na vlastné oči budú návštevníci vidieť, ako sa v 17. storočí spracovávala ruda.

Samho Jewelry, piráti

Juhokórejskú nákladnú loď prepadli neďaleko Singapurskej úžiny piráti

22.07.2019 07:13

Námorníkom vzali hotovosť v hodnote 13-tisíc dolárov, zariadenia ako mobilné telefóny, oblečenie, topánky a iné osobné veci.

súd, pavol Rusko, Marian Kočner, kauza zmenky

Súd otvorí kauzu miliónových zmeniek

22.07.2019 07:00

Sledovaný proces, ktorý pritiahol pozornosť aj zahraničných médií, sa začína dnes.

kancelária, úradník, práca, zamestnanec, stôl

Úradníci dostanú etický kódex

22.07.2019 06:00

Konflikt záujmov či prijímanie darov. Až dve tretiny úradníkov by nevedeli, ako sa v takejto situácii zachovať.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 628
Celková čítanosť: 3262548x
Priemerná čítanosť článkov: 5195x

Autor blogu

Kategórie