Založ si blog

Pán Lajčák ohrozuje európsky spôsob života, civilizačné, kultúrne a náboženské korene nášho kontinentu.

Pán Lajčák je škodlivý. Peniaze, kariéra, prestíž, zrada.. ?

Pán Lajčák  skúša veľmi nebezpečnú lesť! V Marrákeši celkom určite nebude  priestor, aby sa slávnostne podpisoval dohovor. A súhlas sa vyjadrí AKLAMAČNE a pripojí sa „prezenčka“ prítomných zástupcov štátu! Samozrejme, že takýmto spôsobom sa prijíma dohovor ako celok a námietky SR, ktoré pán Lajčák ani neprečíta, ale len založí do zápisnice sa nedostanú nikam. Budú mať hodnotu  použitého toaletného papiera.

Pán Lajčák, ten dokument v žiadnom prípade neobsahuje  iba pôdorys mešít, ktoré musíme postaviť. Ten dokument totižto obsahuje už komplet stavebné povolenie mešít aj  s parcelami ! V tom je problém. Pôdorysy sú dávno za nami, pred nami je už marakéšske rafinované schvaľovanie územného plánu migrantov. Toto je celá charakteristika a metodológia OSN paktu o migrácii, ktorého Hlavný Stavbyvedúci a Murár projektu (nie autor) je pán Lajčák, ktorý sa neprimerane až vulgárne angažuje za „výstavbu“ projektu a pritom sa drží falošných faktov a vysvetľuje neobhájiteľné.

Jedná otázka na záver : prečo nie je kontroverzná zmluva riadne zverejnená a odkomunikovaná širšou vernosťou ? zaujímavé… však.

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r. 1968, legitímny a oprávnený.

21.08.2019

Vstup vojsk Varšavskej zmluvy bol v r.1968, legitímny a oprávnený. Je mimoriadne dôležité pripomínať si 21. august 1968. ako významný spoločný dejinný medzník Československa a teraz samotného viac »

Žijeme v sofistikovanej totalite, ktorá je ukrytá za systém zastupiteľskej demokracie

17.08.2019

Výklad volieb pre demokratického hlupáka. Predstav si hypotetickú situáciu: chceš založiť ľudovú stranu a dostať ju do vlády. Si skutočne odhodlaný pomôcť svoju národu. A začneš premýšľať viac »

R. Fico má pravdu !

16.08.2019

R.Fico má pravdu ! Neoverená SMS komunikácia Mariana Kočnera je, ako tvrdí, verejne zneužívaná a posadnutosť Smerom sa mení na „akýsi džihád“. Fico vo štvrtok taktiež vyzval predsedu viac »

Boeing

Boeing chce rekordne zvýšiť výrobu modelu 737, keď im úrady povolia lietať

22.08.2019 21:47

Spoločnosť Boeing plánuje, že vo februári 2020 navýši produkciu lietadiel 737 ak kontrolné orgány vo štvrtom štvrťroku povolia ich lety.

Alexej Navaľnyj

Moskovský súd odmietol predĺžiť väzbu Navaľnému, prepustia ho v piatok

22.08.2019 21:14

Navaľného v júli odsúdili na 30 dní väzenia.

miloš zeman

Prezident Zeman vymenuje Zaorálka za ministra kultúry v utorok popoludní

22.08.2019 20:22

Končí sa tak niekoľkomesačný boj o ministerstvo kultúry.

fans

Fanúšikovia tímu PAOK pochodovali Bratislavou, paralyzovali dopravu na Trnavskom mýte

22.08.2019 19:17, aktualizované: 20:28

Dopravný podnik Bratislava pomaly obnovuje jazdenie liniek.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 639
Celková čítanosť: 3305999x
Priemerná čítanosť článkov: 5174x

Autor blogu

Kategórie