Založ si blog

Pán Lajčák ohrozuje európsky spôsob života, civilizačné, kultúrne a náboženské korene nášho kontinentu.

Pán Lajčák je škodlivý. Peniaze, kariéra, prestíž, zrada.. ?

Pán Lajčák  skúša veľmi nebezpečnú lesť! V Marrákeši celkom určite nebude  priestor, aby sa slávnostne podpisoval dohovor. A súhlas sa vyjadrí AKLAMAČNE a pripojí sa „prezenčka“ prítomných zástupcov štátu! Samozrejme, že takýmto spôsobom sa prijíma dohovor ako celok a námietky SR, ktoré pán Lajčák ani neprečíta, ale len založí do zápisnice sa nedostanú nikam. Budú mať hodnotu  použitého toaletného papiera.

Pán Lajčák, ten dokument v žiadnom prípade neobsahuje  iba pôdorys mešít, ktoré musíme postaviť. Ten dokument totižto obsahuje už komplet stavebné povolenie mešít aj  s parcelami ! V tom je problém. Pôdorysy sú dávno za nami, pred nami je už marakéšske rafinované schvaľovanie územného plánu migrantov. Toto je celá charakteristika a metodológia OSN paktu o migrácii, ktorého Hlavný Stavbyvedúci a Murár projektu (nie autor) je pán Lajčák, ktorý sa neprimerane až vulgárne angažuje za „výstavbu“ projektu a pritom sa drží falošných faktov a vysvetľuje neobhájiteľné.

Jedná otázka na záver : prečo nie je kontroverzná zmluva riadne zverejnená a odkomunikovaná širšou vernosťou ? zaujímavé… však.

Slovenský štát.

14.12.2018

Slováci získali štátnosť vďaka Hitlerovi. Podľa A. Macha to netreba považovať za katastrofu, ale politickú nutnosť. S Hitlerom rokovali aj iní významní demokratickí európski politici, napríklad viac »

Demokracia je diablovo kopýtko na ktoré sa dajú natiahnuť všetky problémy sveta.

10.12.2018

Boh nás uchovaj od všetkých tých pokrokárskych naivít a detinskostí, od viery, že demokracia je výsledkom samovoľnej kvalitatívnej spoločenskej evolúcie. Nie. Už to len bude podľa všetkého viac »

ČADCA – bývalé hlavné mesto Slovenska ! !!

09.12.2018

Mesto vznikalo z malých osád valašského osídľovania v 16. storočí, ktoré bolo vyvolané nedostatkom ornej pôdy, no bohatstvom okolitých lesov a množstvom pasienkov. Dobré podmienky na chov viac »

Mohammad Džavád Zaríf

Minister Zaríf znova odmieta obvinenia USA, že je Irán hrozbou pre Blízky východ

15.12.2018 08:34

Obavy medzinárodného spoločenstva naďalej vyvoláva program rozvoja balistických striel v Iráne.

marcel, rodina, vlak

Rodičia bojovali o syna, na liečbu dali všetko

15.12.2018 08:00

Smrť si poňho prišla príliš skoro, chlapec sotva dospel, mal 18 rokov.

počasie, sneh

Na horách sneh, v nížinách blato

15.12.2018 07:00

Kým v stredných a vysokých polohách sa zvianočnieva, v nížinách sa zrejme k najkrajším sviatkom roka došmýkame po blate.

Národný futbalový štadión

TOP 5 videí týždňa TV Pravda

15.12.2018 06:00

Bude obchvat Bratislavy v roku 2020? Klamal Kiska? Kam zmizli eurofondy na kultúru? Kde sa ukrýval Šajgal? Ako sa vám páči nový Národný futbalový štadión?

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 580
Celková čítanosť: 3046008x
Priemerná čítanosť článkov: 5252x

Autor blogu

Kategórie