Založ si blog

Pán Boh zaplať za vyradenie mons. Tisu zo súťaže RTVS – Slovensko hľadá „superstar“.

Prosím vás, nedajte sa pomýliť vylúčením zo súťaže RTVS, mons. J. Tisu, prvého predsedu vlády a prvého prezidenta Slovenska, že sa jedná o krivdu!

Práve naopak, nevedomky uchránili túto osobnosť pred trápnym „scelebritovaním“ a degradáciou jeho osobnosti. Podobné slovenské politické osobnosti  nepatria do hlasovacej súťaže podobného  typu „Slovensko hľadá superstar“.

Je to zámerná a účelová degradácia  Slovenských dejateľov !

Treba sa veľmi poďakovať všetkým, ktorí sa v nenávisti, vlastnej hlúposti a v podlom úmysle, pričinili o jeho vylúčenie z kontroverznej súťaže, pretože mu urobili obrovskú a bezkonkurenčnú reklamu, o akej sa jeho sympatizantom – Slovákom ani len nesnívalo.

 Mons. Tisu už  pozná  aj časť mládeže, ktorá o ňom doposiaľ ani len nechyrovala ! 

Preto,Pán Boh zaplať za vyradenie mons. Tisu.

Samozvaní Udavači na Facebúku majú plné ruky práce !

04.11.2018

Vznikajú stále nové iniciatívy s cieľom zakázať politický „negativizmus“ v sociálnych sieťach. Iba blázon môže byť nespokojný s výdobytkami demokracie . Touto replikou v EÚ prakticky viac »

Ohyzdnosť demokracie spočíva práve v jej pokrytectve a podvodnosti. Ona jediná z politických teórií tvrdí, že jej nejde o moc, ale primárne o blaho ľudu.

03.11.2018

Kaviarenskí povaľači a intelektuáli Lajčákovského typu. Posledná bašta, ktorá stála a bránila Európu padla. Tým myslím Katolícku cirkev. S ňou zomrela aj Európa a o jej mŕtve telo sa viac »

RTVS, najvakší Slovák a prepotená demogrcia

01.11.2018

Človek si myslí, že ho už nič na tomto svete nemôže prekvapiť. Ale hej, na Slovensku je všetko možné. Dokonca aj prekonať 50. roky. V akej spoločnosti to žijeme, keď otázka vo vzťahu k viac »

Trump Donald USA

Ďalšie clá pre Čínu možno nebudú, naznačil Trump

17.11.2018 08:00

Spojené štáty možno nebudú musieť uvaliť ďalšie clá na tovar z Číny. Uviedol to v piatok americký prezident Donald Trump.

VIDEO: Čo pre vás znamená 17. november?

17.11.2018 07:00

TV Pravda oslovila bežných ľudí v uliciach s otázkou, čo pre nich znamená 17. november.

SR Bratislava Zhromaždenie Za slušné Slovensko BAX

Za slušné Slovensko demonštrovali aj v Londýne a Dubline

16.11.2018 23:17

Pri Mramorovom oblúku neďaleko Hyde parku sa zišlo 60-70 ľudí.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 566
Celková čítanosť: 2989868x
Priemerná čítanosť článkov: 5282x

Autor blogu

Kategórie