Založ si blog

Politrukovia Handzuš s Lintnerom urobili z hokeja bazár tisíc a jednej noci

Politické postavičky pán Handzuš a pán Lintner urobili zo Slovenského hokeja obrazný bazár tisíc a jednej noci. Ešte neboli s mužstvom na žiadnych MS alebo Olympiáde a už sa hádajú, podozrievajú a urážajú ako Rómovia v osade.
Hokej sa na Slovensku zmenil, zmenil ale k horšiemu, kde ostali ich veľkohubé a revolučné vyhlásenia o zmenách ? Naopak, za ten krátky čas hokej upadol ešte viac.
Z Canady priviezli na drahých „saniach“ deduška – trénera, aby vybojoval aspoň 8. miesto na zimnej Olympiáde a po Olympiáde, aby nám deduško povedal, že na viac naši hokejisti nemajú a bez mamonárov z NHL sme nulový. Lenže tento deduško-tréner, to evidentne berie ako penzijnú zábavu a hobby. Aj so svojou príjemnou babičkou.
Zrazu Banská Bystrica porušila kohosi a akési stanovy a celá reprezentácia je v ohrození, pretože asistent trénera z logických príčin, nemôže stáť na striedačke repre -mužstva. Smiešne.
Natíska sa otázka, čo robili „politrukovia“ hokeja, keď dobre vopred vedeli, aká je s p. Országom situácia ? Alebo prípadný neúspech chcú zvaliť už vopred na „asistenta“ ?
Ale čo sa už dá len čakať od hokejových politikov, ktorí v záujme toho, aby sa dostali k válovu organizovali sabotáž reprezentácie? Páni Lintner, Handzuš a Kohút a im podobní revolucionári spolu s hokejistami, ktorí odmietli reprezentovať v minulosti Slovensko sú nespôsobilí existovať v akýchkoľvek štruktúrach SZĽH a hrať za reprezentáciu.
Brankár Hudáček ako rebelant, prvý pocítil ako chutí spravodlivosť. A to je dobre !

Pohoda. Keď matka tancuje nad hrobom. ..

09.07.2018

Organizátori Pohody robia všetko preto, aby si Pohodu dokonale užili. To sa však podarí len vtedy, keď sa na trenčianskom letisku stretnú ľudia, ktorí sú ochotní odhodiť svoj úsudok, stratiť viac »

Spravodajstvu RTVS sa blýska na lepšie časy – konečne !

31.05.2018

Spravodajstvu RTVS sa po dnešku blýska na lepšie časy a má reálnu nádej že sa čoskoro dostane z krízy. Podľa informácií dnes podalo výpovede 8 redaktorov z televízie aj rozhlasu, 3 online viac »

Drahí kňazi a biskupi a demokrati ! 

25.04.2018

V Katolíckej cirkvi jestvuje náuka, ktorá sa dá vystopovať vo sv. Písme a ktorú zdôrazňoval sv. Augustín. Hovorí, že Cirkev opäť prežíva Kristov život (teda čo sa stalo Hlave stane sa viac »

Agrokomplex 2018, ocenenie

Agrokomplex: hovorme viac o pôde

16.08.2018 18:00

V čase, keď sa život ľudí čoraz viac vzďaľuje pôde a vôbec prírode, Agrokomplex akcentuje návrat k nej, ku skutočnému základu života.

Čína, besnota, vakcína, lieky

V Číne pre škandál s vakcínami odvolali niekoľkých funkcionárov

16.08.2018 17:55

Zatiaľ sa neobjavili správy o ujmách na zdraví, ale úrady zhabali vakcíny a pozastavili ich výrobu.

Denisa saková, ministerka vnútra SR

Iniciatíva Chceme veriť sa so Sakovou na zmenách zákona o PZ nedohodla

16.08.2018 17:32

Predložená novela podľa iniciatívy neprináša zmeny, ktoré by viedli k skutočnému odpolitizovaniu polície a zvýšeniu jej dôveryhodnosti

Samsung, Voderady

Žiga ponúkol Samsungu možnosť investovať v slabých regiónoch Slovenska

16.08.2018 17:00

Vláde záleží na tom, aby sa Samsung na Slovensku rozvíjal a investoval najmä do zvyšovania pridanej hodnoty, uviedol minister Žiga pri návšteve firmy.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 539
Celková čítanosť: 2879769x
Priemerná čítanosť článkov: 5343x

Autor blogu

Kategórie