Založ si blog

Politrukovia Handzuš s Lintnerom urobili z hokeja bazár tisíc a jednej noci

Politické postavičky pán Handzuš a pán Lintner urobili zo Slovenského hokeja obrazný bazár tisíc a jednej noci. Ešte neboli s mužstvom na žiadnych MS alebo Olympiáde a už sa hádajú, podozrievajú a urážajú ako Rómovia v osade.
Hokej sa na Slovensku zmenil, zmenil ale k horšiemu, kde ostali ich veľkohubé a revolučné vyhlásenia o zmenách ? Naopak, za ten krátky čas hokej upadol ešte viac.
Z Canady priviezli na drahých „saniach“ deduška – trénera, aby vybojoval aspoň 8. miesto na zimnej Olympiáde a po Olympiáde, aby nám deduško povedal, že na viac naši hokejisti nemajú a bez mamonárov z NHL sme nulový. Lenže tento deduško-tréner, to evidentne berie ako penzijnú zábavu a hobby. Aj so svojou príjemnou babičkou.
Zrazu Banská Bystrica porušila kohosi a akési stanovy a celá reprezentácia je v ohrození, pretože asistent trénera z logických príčin, nemôže stáť na striedačke repre -mužstva. Smiešne.
Natíska sa otázka, čo robili „politrukovia“ hokeja, keď dobre vopred vedeli, aká je s p. Országom situácia ? Alebo prípadný neúspech chcú zvaliť už vopred na „asistenta“ ?
Ale čo sa už dá len čakať od hokejových politikov, ktorí v záujme toho, aby sa dostali k válovu organizovali sabotáž reprezentácie? Páni Lintner, Handzuš a Kohút a im podobní revolucionári spolu s hokejistami, ktorí odmietli reprezentovať v minulosti Slovensko sú nespôsobilí existovať v akýchkoľvek štruktúrach SZĽH a hrať za reprezentáciu.
Brankár Hudáček ako rebelant, prvý pocítil ako chutí spravodlivosť. A to je dobre !

Vlastenectvo je najvyšším mravným vrcholom !

26.01.2018

Naša mládež prežíva obdobie, počas ktorého môžeme sledovať jeden fakt a síce ten, že sa všetko uberá jedným smerom: vyvrátiť slovenského ducha a slovenskú dušu zo slovenskej mládeže. viac »

Pevne sa verilo, že to Rus vymyslel komunizmus

20.01.2018

Takže keď prišiel rok 1989, "rusák" to mal spočítané. Pevne sa verilo, že to Rus vymyslel komunizmus, ba čo, ešte ho aj dokázal a všade exportoval. Povedať v tom roku niečo dobré o Rusoch, viac »

Slováci sú hlúpi, uzavretí a xenofóbni. ..

19.01.2018

Ó, akí obohatení sme už mohli byť, mi nešťastníci, keby naši predkovia v hlúpej kresťanskej netolerancii, neubližovali dobrému musulmanovi a nehnali ho preč od Viedne. A ten dobrý musulman, viac »

lietadlo, preprava, tryskový motor, stíhačka, let

V Iráne sa zrútilo lietadlo, na palube bolo viac ako 60 ľudí

18.02.2018 09:12

Stroj smeroval z Teheránu do mesta Jásúdž.

Mateusz Morawiecki

Roztržka sa opäť rozhorela. Izrael pobúrili slová poľského premiéra na adresu židov

18.02.2018 08:24

Diplomatická roztržka medzi Izraelom a Poľskom o kontroverznom zákone sa opäť rozpútala počas Mníchovskej bezpečnostnej konferencii.

trump

FBI venuje veľa času mne, mohla zabrániť streľbe na škole, hovorí Trump

18.02.2018 08:17

Americký prezident Trump spojil streľbu na škole s vyšetrovaním údajného zasahovania Ruska do prezidentských volieb v roku 2016.

peniaze

Agentúra Fitch zlepšila rating Grécka o jeden stupeň

17.02.2018 23:58

Medzinárodná ratingová agentúra Fitch Ratings zlepšila hodnotenie úverovej spoľahlivosti Grécka o jeden stupeň na úroveň B.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 524
Celková čítanosť: 2727901x
Priemerná čítanosť článkov: 5206x

Autor blogu

Kategórie