Založ si blog

Politrukovia Handzuš s Lintnerom urobili z hokeja bazár tisíc a jednej noci

Politické postavičky pán Handzuš a pán Lintner urobili zo Slovenského hokeja obrazný bazár tisíc a jednej noci. Ešte neboli s mužstvom na žiadnych MS alebo Olympiáde a už sa hádajú, podozrievajú a urážajú ako Rómovia v osade.
Hokej sa na Slovensku zmenil, zmenil ale k horšiemu, kde ostali ich veľkohubé a revolučné vyhlásenia o zmenách ? Naopak, za ten krátky čas hokej upadol ešte viac.
Z Canady priviezli na drahých „saniach“ deduška – trénera, aby vybojoval aspoň 8. miesto na zimnej Olympiáde a po Olympiáde, aby nám deduško povedal, že na viac naši hokejisti nemajú a bez mamonárov z NHL sme nulový. Lenže tento deduško-tréner, to evidentne berie ako penzijnú zábavu a hobby. Aj so svojou príjemnou babičkou.
Zrazu Banská Bystrica porušila kohosi a akési stanovy a celá reprezentácia je v ohrození, pretože asistent trénera z logických príčin, nemôže stáť na striedačke repre -mužstva. Smiešne.
Natíska sa otázka, čo robili „politrukovia“ hokeja, keď dobre vopred vedeli, aká je s p. Országom situácia ? Alebo prípadný neúspech chcú zvaliť už vopred na „asistenta“ ?
Ale čo sa už dá len čakať od hokejových politikov, ktorí v záujme toho, aby sa dostali k válovu organizovali sabotáž reprezentácie? Páni Lintner, Handzuš a Kohút a im podobní revolucionári spolu s hokejistami, ktorí odmietli reprezentovať v minulosti Slovensko sú nespôsobilí existovať v akýchkoľvek štruktúrach SZĽH a hrať za reprezentáciu.
Brankár Hudáček ako rebelant, prvý pocítil ako chutí spravodlivosť. A to je dobre !

Demokrati sú občania, ktorí stratili charakter a morálne zábrany

16.10.2018

Aj keď všetci demokrati tohto sveta disponujú ohromnou časťou verejného priestoru, aby mohli mnohorakým spôsobom predkladať svoju verziu života o spoločnosti, my nesmieme stratiť hlas vo chvíli, viac »

Kto si ešte nakopol do Fica ? Vagabund a Gangster !

12.10.2018

Ten kto si ešte nekopol do bývalého premiéra Róberta Fica nech sa prihlási na tribúnu Za slušné Slovensko a u psov Matoviča, Sulíka, Hlinu a dostanú psí pagáč a malú psiu kofolu. Moje dva viac »

Teória harmónie: Lepšie byť eštebákom než EÚ-demok®atom

07.10.2018

Bob Hadrián Machiasvilli bol z nich najslávnejší. Celú vec odpálil tým, že začal používať elektrické hudobné nástroje a úplne sa mu to vymklo z rúk. Ale to je trajektória, o ktorej hovoríme viac »

Beduíni, Negevská púšť, Izrael, ťavy, stany,

Haag varoval Izrael pred možnými vojnovými zločinmi v Predjordánsku

17.10.2018 21:13

Ide o nútenú evakuáciu a demoláciu beduínskej osady Chán al-Ahmar na západnom brehu Jordánu.

Erdogan

Erdogan pricestoval na dvojdňovú návštevu Moldavska

17.10.2018 20:19

S moldavským prezidentom Dodonom podpísali spoločné vyhlásenie o strategickej spolupráci medzi Kišiňovom a Ankarou.

väzeň, väzenie, mreže

Bývalého poľského honorárneho konzula odsúdili na doživotie

17.10.2018 19:51

Wojciecha Janowského odsúdili za objednávku vraždy miliardárky Hélene Pastorovej, matky svojej dlhoročnej partnerky.

Viktoria Marinova, pohreb, Viktorija Marinovova

Nemecko vydalo podozrivého z vraždy Marinovovej do Bulharska

17.10.2018 19:04

V prípade potvrdenia viny súdom hrozí páchateľovi doživotný trest väzenia.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 558
Celková čítanosť: 2961599x
Priemerná čítanosť článkov: 5308x

Autor blogu

Kategórie