Založ si blog

Politrukovia Handzuš s Lintnerom urobili z hokeja bazár tisíc a jednej noci

Politické postavičky pán Handzuš a pán Lintner urobili zo Slovenského hokeja obrazný bazár tisíc a jednej noci. Ešte neboli s mužstvom na žiadnych MS alebo Olympiáde a už sa hádajú, podozrievajú a urážajú ako Rómovia v osade.
Hokej sa na Slovensku zmenil, zmenil ale k horšiemu, kde ostali ich veľkohubé a revolučné vyhlásenia o zmenách ? Naopak, za ten krátky čas hokej upadol ešte viac.
Z Canady priviezli na drahých „saniach“ deduška – trénera, aby vybojoval aspoň 8. miesto na zimnej Olympiáde a po Olympiáde, aby nám deduško povedal, že na viac naši hokejisti nemajú a bez mamonárov z NHL sme nulový. Lenže tento deduško-tréner, to evidentne berie ako penzijnú zábavu a hobby. Aj so svojou príjemnou babičkou.
Zrazu Banská Bystrica porušila kohosi a akési stanovy a celá reprezentácia je v ohrození, pretože asistent trénera z logických príčin, nemôže stáť na striedačke repre -mužstva. Smiešne.
Natíska sa otázka, čo robili „politrukovia“ hokeja, keď dobre vopred vedeli, aká je s p. Országom situácia ? Alebo prípadný neúspech chcú zvaliť už vopred na „asistenta“ ?
Ale čo sa už dá len čakať od hokejových politikov, ktorí v záujme toho, aby sa dostali k válovu organizovali sabotáž reprezentácie? Páni Lintner, Handzuš a Kohút a im podobní revolucionári spolu s hokejistami, ktorí odmietli reprezentovať v minulosti Slovensko sú nespôsobilí existovať v akýchkoľvek štruktúrach SZĽH a hrať za reprezentáciu.
Brankár Hudáček ako rebelant, prvý pocítil ako chutí spravodlivosť. A to je dobre !

Drahí kňazi a biskupi a demokrati ! 

25.04.2018

V Katolíckej cirkvi jestvuje náuka, ktorá sa dá vystopovať vo sv. Písme a ktorú zdôrazňoval sv. Augustín. Hovorí, že Cirkev opäť prežíva Kristov život (teda čo sa stalo Hlave stane sa viac »

Politológ : Minister Drucker sa rozhodol neodvolať Gašpara!

14.04.2018

Zdravý rozum zvíťazil nad obriou manipuláciou. Z dobre informovaného „zdroja“ histórie, bolo zistené, že Minister vnútra Tomáš Drucker už k svojmu vlastnému názoru a stanovisku v súvislosti viac »

Ľudia podporujú Gašpara, policajného prezidenta !

12.04.2018

Ľudia na Slovensku podporujú Gašpara, policajného prezidenta, pretože im ešte tretí sektor nevymyl rozum. Sú nezávislí. Prečo chcú tak vehementne odvolať policajného prezidenta Gašpara, viac »

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA

Trump sa s Kimom v Singapure nakoniec nestretne

24.05.2018 16:01

Podľa Trumpa by summit v tomto čase (12.6.) nebol vhodný.

Čína, juan, mena, peniaze

Čína plánuje zrušenie ciel na niektoré spotrebné tovary

24.05.2018 15:48

Čína plánuje znížiť dovozné clá na niektoré druhy spotrebného tovaru, od potravín až po kozmetiku.

Gabor Gál, Kiska,

Gál: Návrh zmien vo výbere ústavných sudcov predstavím budúci týždeň

24.05.2018 15:39

Informoval o tom novinárov s tým, že chce v tejto súvislosti zvolať tlačovú konferenciu.

diplomacia, USA, SR, Wess Mitchell, Ivan Korčok

Plynovod Nord Stream 2 Európe nepomôže, povedal americký politik Mitchell

24.05.2018 15:10

Pripravované rozšírenie plynovodu Nord Stream zvýši prepravnú kapacitu z Ruska do Nemecka cez Baltské more.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 537
Celková čítanosť: 2820315x
Priemerná čítanosť článkov: 5252x

Autor blogu

Kategórie